Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen női alkat...

Fiúk, nektek milyen női alkat tetszik?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok pls. ( ha akarzok fotót is küldhettek)
2012. febr. 12. 13:53
1 2
 11/17 Dr.Sámán Samy válasza:
50%

Így arányaiban kicsit sovány vagy szerintem. Egy kis pluszt szedhetnél fel. Picit többet eszel meg többet sportolsz akkor szépen arányosan felszedhetsz pár kilót és alkatra (adatformában) bombázó lehetsz :)

De ez az arány is jó szerintem csak picit vékonyka :)

2012. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szerintem jó az alakom ,csak az a bajom hogy a bordám kilóg egy picit (családi tulajdonság):/
2012. febr. 12. 14:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyen: http: //www.novojoy.com/viva-15321/viva-15321-12.html
2012. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok


Én szerintem a nőknek nem csak a kinézete a fontos hanem a kisugárzásuk. Vannak nem túl esztétikus lányok akikkel leélném az életemet,de vannak nagyon szép csajok akikhez oda sem megyek mert látom ,hogy alpári módon bánik az emberekkel.


Számomra az ideális nő akit én keresek az olyan tipikus óvónéni.. Kicsi plusz van rajta ,de olyan mértékben ,hogy szépen látszódjon a formája ,hogy nőies.


Pillanatnyilag csak ez a kép van hirtelen ,de szerintem nagyon szép ,hogy nem állnak ki a csontjai.


[link]


Persze ízlések és pofonok!!

2012. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Magas, husisan izmos, sportos, hosszú hajjal.


[link]

[link]

[link]


Nemtom, valahogy ezt inkább nevezem nőnek, mint a pici törékenyeket, azok még kislányok.

2012. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
küldj nekem is :D
2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!