Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a szemem? Elfogad...

Hogy tetszik a szemem? Elfogadok minden féle kritikát.

Figyelt kérdés

Igazából én nem nagyon szeretem, mindig is kék szemet szerettem volna, vagy feketét. Szerintetek?


[link]


ha számít akkor 16/L


2012. febr. 10. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nagyon szé:) És jó a mintája a csipkés függönyötöknek;):D
2012. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Valamelyik azt mondta h barna szem, xD annak csk gratulálni tudok, sztem menj szemészhez...;)
2012. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

"Hogy tetszik a szemem? Elfogadok mindenféle kritikát."

Hogy lehet ilyen debil kérdést feltenni?Tényleg azt várod, hogy mondjak véleményt egy "szemről"(úgy, hogy minden második embernek ilyen van???)? jó esetben kettő van belőle és jól is látsz vele. A színe ronda, a függöny szép.

(A korodat nem kellett volna odaírni,egy ilyen kérdés után.)

2012. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi színe nincs, nem különleges egyáltalán, evvel nem hívod fel magadra a figyelmet! :S
2012. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

Nem azért raktam fel, hogy felhívjam magamra a figyelmet, mivel senki sem tudja, hogy ki vagyok. :) Az utolsónak szól. :)

2012. febr. 12. 15:24
 16/16 mus musculus ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy élőben nem a szemedben fogják meglátni a szépségedet (/nem ezzel fogod felhívni magadra a figyelmet).
2012. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!