Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen a blogom? Vélemény?...

Milyen a blogom? Vélemény? Kritikát is elfogadok!

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 3. 01:52
 1/3 anonim válasza:

Már bocsi, nekem semmitmondó, de leírom ( énis feltettem a kérdést, és csupa egyszavas válasz jött-.-)

Ezeket a címeket úgy írod le mint egy bejegyzést ez nem jó...

Inkább csinálj ilyen vicceknek, meg ilyesmiknek egy külön oldalt a blogodon.

Már maga a név semmitmondó "valhalla" nemtom h ezzel mit akarsz kifelyezni, de engem nem győzött meg.:S

Meg még nekem túl piros és sötét. Amugy a szöveged jó, de nagyon rövid bejegyzések vannak, fél perc alatt elolvasom az egészet azt cső. Írj az életedről is a napjaidról is meg h mi érdekel, nameg vond bele a nézőket:) Remélem segítettem:)

2012. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a "RENDSZERES OLVASÓK" doboz kivenném jobb fölülről, úgysincs mostmég semmi haszna, hogy odaférjen ami alatta van, a blogarchívum, és a Valhalla szöveget átalakítanám egy logóvá. A gugliba ha beírod h online text creator akkor kijön egykét oldal tök f*asza kis Valhalla feliratot tudnál csinálni. A képet már túlzásnak tartanám, mert elrontaná a vörös/fehér arányt, ami nekem tetszik csak a logót hiányolom. Olvasgattam ezt-azt, de azokról nem mondanék semmit, mert hát mindenki azt ír amit akar, ez a blog lényege.
2012. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!