Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ideig normális ha...

Mennyi ideig normális ha viszket a tetoválás?

Figyelt kérdés
1hete csináltattam, küllemre már gyógyult állapotban van de még viszket..
2012. febr. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Énnekem nincs tetkóm,de mivel az is valahol seb,így a gyógyulási ideje miatt viszket.Általában ha egy seb gyógyul akkor 1-2-3 napig is szokott viszketni.(kinek meddig)De pár napig várhatod a viszketést..

Megkérdezhetem,hogy fájt a tetoválás??

Én is szeretnék egyet a csuklómra,és egyet a vállamra,de eddig a fájdalom miatt nem mertem elmenni..(nekem nagyon kicsi a fájdalomküszöböm)

2012. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából, ez teljesen emberfüggő, én nem voltam tisztában a fájdalomküszöbömmel mert soha nem történt velem még semmi olyan dolog amiből ez kiderült volna, de nekem egyáltalán nem fájt, a tetováló is azt mondta, hogy ritka ha valaki így birja:D De amúgy szerintem nem vészes, mindenképp kilehet bírni!
2012. febr. 8. 12:34
 3/3 anonim válasza:
Nekem elég sokáig eltartott a viszketés, mert később kezdett el hámlani, mint amire számítottam. Barátnőm pár nap után hámlott, nekem szerintem eltartott legalább 1-1,5 hétig mire elkezdett és addig persze viszketett is.
2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!