Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért látom magam csúnyának a...

Miért látom magam csúnyának a képeken?

Figyelt kérdés

Más is így van ezzel? Tükörben még tűrhetőnek érzem magam mielőtt elmegyek szórakozni, társaságba. De amint készül rólam pár kép és megnézem őket, letaglózok, hogy úristen, ez én vagyok? így nézek ki?? És nem a szemfestékem folyt le vagy a hajam kócolódott össze. Gondolom a fények, vaku miatt is lehet, de szinte minden képpel így vagyok, a nyáron, napsütésben készült képek is elborzasztanak. Pedig minden barátnőm dicsér, akkor megnő az önbizalmam de a képek láttán hirtelen elvesztem...

MIért lehet ez? köszönöm :)

21L


2012. febr. 5. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dettó
2012. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy fotogén
2012. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van... képeken lófej, pattanásos bőr (pedig egy sem látszik semmilyen tükörben), és egyszerűen borzalmas az összhatás, sírhatnékom van. tükörben még csak-csak...
2012. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is, nem tudom, hogy mi miatt. Van, hogy a tükörben kifejezetten szépnek látom magam, és gondolom, hogy most lefényképezem magam, hogy legyen egy normális kép, akkor elszörnyedek, hogy "mi van??", és törlöm ki az egészet. Biztos, hogy van valami optikai, vagy inkább pszichológiai magyarázata:D 19L
2012. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,ez mással is így van :D

Van aki élőbe szebb,van aki fordítva.

2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez, képeken szörnyeteg, tükörben szépség. mondjuk én pasi vagyok :DD
2012. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezért mentem el fényképészhez fotókat csináltatni magamról.Végre olyan vagyok a képeken,amilyen a való életben:)

24N

2012. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod van,hogy egy szép lány a képeket kevésbé szép. És van amikor a ronda lánynak fbn gyönyörű képei vannak. (photoshop ;))
2012. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!