Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok interneten rendelni?...

Szoktatok interneten rendelni? Ha igen, mit, és milyen oldalról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 22:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Őszintén szólva azt sem tudom mit akarok rendelni,csak eszembe jutott,hogy kipróbálom az internetes rendelést. :) Néztem ebayen 1 sminkesládát,kb 8 ezer ft,vaterán meg ugyan az,24000 ft. :S Pedig a külföldi oldalakról nem igazán merek rendelni...
2012. febr. 10. 12:07
 12/16 A kérdező kommentje:
Különben megéri külföldről rendelni pl 1 ruhát,vagy akármit? Nem túl drága a postaköltség? Vagy inkább úgy érné csak meg,ha sok dolgot rendelek?
2012. febr. 10. 12:10
 13/16 anonim válasza:

Rendelj bátran kintről, nem fogsz csalódni.

Néhány tipp:

E-bay: ellenőrizd az eladő minősítéseit az oldalon. Több ezer tranzakció és 98% megbízhatóság felett nem kell tartanod semmitől.

Szállítás: Nem mindent szállítanak EU-ba. Ellenőrizd a terméklapon a shipping mmenüpontnál.


Fizetés: előre kell de ez normális.

Viszont! Soha ne használj igazi dombornyomott bankkártyát vagy hitelkártyát. Egyszer futsz bele egy adathalászba és kártyaszám+CVCkód+lejárat megszerzése után a Te pénzedet költi nulláig.


Én OTP Webkártyát használok. Egyenlege mindig nulla Ft. A fizetés előtt töltök rá a neten pénzt és már fizetek is vele. Ez így biztonságos.


PAYPAL: a leggyakoribb fizető felület, rém egyszerű reg. és megbízható oldal.

2012. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 nagyontamas válasza:

Hűtőgépet, TV fotelt, nyomtatót, DVD-t, Könyvet, Szoftvert, Kaját rendeltem eddig NET-en.

Szoftverrel jártam úgy egyszer, hogy a nem kért frissítést is küldték, és levonták a kártyámról az árát, de a banknál megreklamáltam, és visszatérítették a pénzt.

Ugyan egyéb okokból utálom az OTP-t, de a virtuális kártyájuk valóban jó, mert megakadályozza, hogy megfejjék a számládat.

2012. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És ezt az OTP webkártyát csak az otp-be lehet igényelni,vagy neten is?
2012. febr. 11. 20:02
 16/16 nagyontamas válasza:

Ha az OTP-nél van a számlád csak akkor kaphatod, én a kártyám mellé kaptam egy névjegykártya nagyságú kartonon.

Úgy emlékszem nem kellett külön igényelni.

2012. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!