Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok interneten rendelni?...

Szoktatok interneten rendelni? Ha igen, mit, és milyen oldalról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én most épp egy kabátot rendeltem Angliából ebayról.Ez postán jön elvileg már. Meg könyvet szoktam egy szegedi antkváriumból.Ezt Pesten átvehetem.

Barátnőm sminkcuccot szokott angliából.(Mondjuk ő sminkes és sok ilyesmit használ:)

2012. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én parfümöket, CD-ket. Amerikából, és itthonról is. Parfümöt inkább itthonról. :)
2012. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2012. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, innen:


[link]

2012. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
eBay-ről van a ruhatáram kb 40%-a:)
2012. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Terméktől függ, hogy mit érdemes és mit nem... én pl. próbáltam számos bel- és külföldi oldalt és eddig sosem csalódtam, de oda kell figyelni a részletekre, mint pl. szállítási költség és mindenek előtt, hogy egy megbízható oldalról legyen szó. Itthoni példa: edigital.hu


Ebay esetén fontos odafigyelni a keresett terméket forgalmazó kereskedő statisztikáira (...minimum 2000-3000 eladása legyen és 95% feletti osztályzata) meg hogy szállít-e Magyarországra s ha igen mennyiért.


Ja és ha online fizeted a vásárlásaid azt tudni kell, hogy bizalmas banki adatokat (pl. PIN kód) SEHOL ne adj meg. Ahol ilyeneket kérnek onnan futás! :)

2012. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én irodaszert, iskolaszert és ajándékokat szoktam rendelni ezekről a helyekről: www.winkleriskolaszer.hu ; www.ajandektargy.eu
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Innen pl. nyugodtan rendelhetsz: [link]

Kb. két-három millió különféle elektronikai termék, kiegészítő van fent.

2012. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
www.tinydeal.com a legmegbízhatóbb hongkongi lap. 3 hét a száll.idő EU-ba. 2 éve használom rendszeresen. A Vaterán is fellelhetők a termékeik 3x áron. :-)
2012. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Vatera, nekem bejött, soha nem volt gond vele (na jó, egyszer volt, de egyszer-egyszer mindenhol becsúszik egy kis hiba). (ugye nem adóellenőr vagy?:))
2012. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!