Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik kategória jön be...

Fiúk! Melyik kategória jön be leginkább?

Figyelt kérdés

Tudom,nem lehet hajszín alapján választani,de én most mégis ezt kérném.Melyik áll közelebb a "szívetekhez" (és máshoz :D )

Szőke vs fekete/sötétbarna


Szőke:

[link]


[link]


[link]


Fekete:

[link]


[link]


[link]


Próbáltam mindkettőből szép nőket...

Ha a világosbarnák,vörösek(rózsaszínek és társaik) tetszenek azt is írjátok :)


2012. febr. 4. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a hajszín!!!!! Vagy tetszik a csaj, vagy nem... Ne legyen ocsmány lenőtt haja vagy zsíros stb. de amúgy a f*szt nem érdekli.
2012. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze nem ez számít,tudom.De mégis meg tudom állapítani,hogy nekem a sötét hajú pasik jönnek be leginkább(a barátom mégis szőke,de az más téma :D)
2012. febr. 4. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajszín számít, de egy barna hajú (és szemű) csaj, jó belsőtulajdonságokkal tökéletes!
2012. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"meg tudom állapítani,hogy nekem a sötét hajú pasik jönnek be leginkább(a barátom mégis szőke,de az más téma :D)"


Na látod, pont ezért lényegtelen, hogy kinek mi jön be. Úgysem ez alapján választ. Illetve, ha van párod, miért érdekel, hogy mi jön be a többi férfinak?

2012. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól,hogy van párom még érdekelhet.Nem értem az összefüggést.Ha van párod te már elhanyagolod magad és teszel más nők véleményére?
2012. febr. 4. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivéve az elhanyagolós részt, igen. Ha a páromnak tetszik, ahogy kinézek, nem fogok változtatni, hogy kielégítsem a közízlést is. És bár a kérdésedben a férfiak véleményét kérted, bátorkodtam nőként beleszólni.
2012. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nagyrészüknek a barna hajúak jönnek be.

Amúgy nem túl jó találat szőke nőnek Jessica Albát betenni, ő eredeti barna...na meg Zimány Linda is:


Eredeti szőkéket kellett volna betenni. Azok az igazi favoritok.

[link]

[link]


ők eredeti szőkék, bár itt rá van segítve egy kicsit...

2012. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem számít a hajszín.olyan van,hogy valakinek ez vagy az áll jobban,de ez egy más dolog.
2012. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. febr. 6. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!