Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljátok intim...

Hogyan borotváljátok intim területeiteket?

Figyelt kérdés

Leírnátok a folyamatot? Előkészületek? krémek, stb?

Én is borotválom, de kiváncsi vagyok rá, ti hogyan.. Hátha megkönnyíteném a dolgom:)

L/19



2012. febr. 3. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra, befekszem a kádba és leborotválom. Semmi bajom nincs vele, csak az, hogy hamar visszanő.:) (gyantáztam is, de nem vagyok én mazochista :D)
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól beszappanozom, hogy megpuhuljanak a szőrszálak, aztán simán leborotválom. persze jobb lenne a szappanozós megoldás helyett habot vagy gélt használni, de mindig elfelejtem :D
2012. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és a kádban történt dolog után a szőrök?:D nem okoz dugulást?

Borotválás után nem pirosodik ki?

2012. febr. 3. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz dugulást, mert annyira nem hosszúak a szőrök.. :D És én olyan típus vagyok, hogy nem pirosodik ki, nem is pattogzik ki, de ha gyakran csinálom, akkor kicsit kisebesedik sajnos.
2012. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én krémes tusfürdőt használok a borotva mellé. :D

Én sajnos kipattogok akármilyen borotvám van, így amíg nem kell bikinit felvenni addig mindig a szőr növekedésével azonosan húzom le. Igaz így egy picit szúrós marad, de legalább nem gyullad be sehol. Ha pedig bikinit kell felvennem, akkor bikini vonalon a szőr növekedésével ellentétesen húzom le, a többi részen pedig azonos irányban. Utána aloe vera géllel szoktam bekenni. Ennyi. :-)

2012. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!