Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikussal csináltatható...

Kozmetikussal csináltatható olyan tetoválás ( nem smink tetoválás! ), ami pár év múlva kikopik/elhalványul? Vállalnak ilyet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és szeretnék tetoválást.Viszont a tudattal,hogy örökre rajtam marad nem teljesen vagyok kibékülve,ezért keresgéltem a neten különböző módszereket.Találtam párat,csak nem tudom,hogy a kozmetikusok vállalnak-e test tetoválást a sminken kívül.Ha valaki tud még valamilyen nem "végleges" módszert,legyen szíves ossza meg velem.Köszönöm!:)
2012. jan. 27. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj be több kozmetikushoz is és kérdezd meg.

De akkor azt ugyanolyan tintával fogják csinálni mint a sminktetoválást, mert csak ez az ami pár év után kikopik. Viszont nagyon csúnya miikor kezd kikopni azt tudd.

Ha nem viszel túl bonyolult mintát meg tudja csinálni.

(csak kérdés hogy jogában áll-e megetenni, mármint hogy nem-e büntetik meg ezért...elvégre egy nyilvános szalonban csinálja olyat amiről nincs papírja)

Hát kérdezősködj...

2012. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A sminktetoválás azért kopik ki x év múlva (embertől függ mennyi) mert a tű jóval rövidebb és nem a bőr alá viszi a festéket hanem sokkal közelebb a felülethez és ahogy hámlik a bőr úgy fogy a festék. Tudtommal nem csinálhatnak máshova ezzel a módszerrel mint szem, szemöldök, száj. De kérdezz utána egy próbát megér, főleg ha kis mintát tervezel.
2012. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!