Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOha nem leszek elég szép...

SOha nem leszek elég szép magamnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

folyton csak a többi lányt nézem,hogy hogy lehetnek ilyen szépek,és velem miért cseszett ki az élet,pedig ahhoz képest nagyon sok fiúnak tetszem,de magamnak sosem fogok:(

19L


2012. jan. 25. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan mi az ami nem tetszik magadon?

Bőröd?Irány a kozmetikus , bőrgyógyász

hajad? fodrász

alakod?sport , fogyókúra , életmód változtatás

Az orrod? plasztika

2012. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a testemmel nincs baj mert 10 éve versenyszerűen sportolok,se a bőrömmel,

de valamiért nem tetszem magamnak utálom magam visszanézni fényképről,rettegek ha valaki szülinapján rossz kép készül rólam,nem tetszik az orrom,túl széles,és a fogaim szabályosak mégsem tetszik a mosolyom,a hajam pedig..hajmosás után szép meg hosszú meg tetszik ,másnap tiszta csúnyának látom.

háát maximum a plasztika segítene,de tuti nekem még azt is elrontanák,és pénzem sincs sajnos

2012. jan. 25. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

neked az agyaddal van a baj!!!

örülj neki hoyg szépa bőröd a hajad!

szerintem kicsit változtass az öltözködéseden(nőies irányba)

illetve a hajadat vágasd le más fazonra, lehet csak unod már a külsőleg!

2012. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem az a baj hogy túl sok szép barátnőm van
2012. jan. 25. 19:34
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.. egyszerűen frászt kapok ha meglátom magam egy fényképen vagy ne adj isten egy videón.. iszonyat rondának látom magamat.. És szerintem ez sosem fog változni.. Ilyenkor jönnek a fogad el magad" meg " szép vagy" bíztatások.. de ez nem változtat semmin.. én csúnyának látom magam és kész.. más szemével nem tudom nézni magamat.. így kerülöm a fényképezkedéseket, meg a kamerákat.. :/ :)
2012. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!