Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (video)

Mit gondoltok erről? (video)

Figyelt kérdés

Csak szerintem van egy kicsit elkényeztetve? :DD 1:30-hoz tekerjetek :P http://www.youtube.com/watch?v=Nri0KAqS8k0&list=UUo5zIpjl2OQ..

25/L


2012. jan. 23. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
aaaaz durva:O
2012. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háttöö.. első reakció: mázlista UTÁÁLOM

de kedves vagyok, szóval de jó neki.

2012. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DXD
2012. jan. 23. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már sok ilyen videót néztem.Ezekből azt látom,hogy elég gazdag családból valók,ahol megengedik maguknak ezt sok márkás dolgot.Viszont a helyükben nem mutogatnám a telefont,tv-t és számítógépet.Ezek is szerintem nem kispénz,hogy dicsekedjenek ezzel is.De az a sok cipő és ruha,vagy fél szoba gardrób.És nem kis rendetlenség van közte.Ja meg ráférne egy kis szortírozás,hogy mit hord és mit nem ha már a divatot követi.Ja igen.Én is nagyon irigylem,kivéve az outspoken-es parfümöt mert az nekem is van.

20/L

2012. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, nekem is van sok ruhám de ennyi már nem kellene. Ugyanakkor biztosan másra költeném a pénzem, mint 100pár cipőre, meg ezer db kiegészítőre. (és ezt úgy mondom, hogy kiegészítő és cipőmániás vagyok) Lehet csak ebben leli örömét ami elég sajnálatra méltó.
2012. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!