Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem jó az essence...

Miért nem jó az essence körömnyomda sablon?

Figyelt kérdés

Hozzá való essence stampy polish-t használok hozzá. Ez az a sablon, amin van kockás, csíkos, karikás minta, múlt héten vettem. Rákenem a lakkot, lehúzom, rányomom a nyomdát, és egyszerűen a minta 3/4-e rá sem kerül a nyomdára...

Vannak konad sablonjaim meg egy noname olcsó vacak is, és mindegyik tökéletesen működik, az essence-el meg képtelen vagyok mintát csinálni... tapasztalt már valaki ilyet? Mit próbálhatnék még meg, hogy sikerüljön használnom? :(


2012. jan. 23. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam.... Tudod mi volt a gond? Rajta maradt 1 nejlon fólia a sablonon. Pedig egyet levettem róla, de ezek szerint 2 volt rajta. Észrevétlen volt, azért is csodálkoztam, mert a többivel sikerült gyönyörűen megcsinálni. Kapargasd a sarkát, akkor tuti lejön.
2012. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akárhogy kapargatom, nincs rajta több fólia :(
2012. jan. 23. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nincs? Én sem láttam. Más okot nem tudok elképzelni, mert az összes sablonjuk tökéletes.
2012. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy még valami. Jó felével húzod a lehúzóval? Mert az egyik fele jó csak, a másik sokat leszed.
2012. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs, már 10 perce kapargatom legalább :(

Nem essence-es a lehúzóm meg a nyomdám, lehet, hogy az a baj??? Csak essence-es elhúzóval meg nyomdával működne???

2012. jan. 23. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
:D:D:D hát igen, azzal...
2012. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet kapni köröm polírozót.Felpolírozod a körmöd lehetőleg ne a teljesen finoman.Ha ez kész veszel olyan szert amivel felületét a körmödnek lefertőtleníti.Ezek után fogod és megpróbálod.Ha esetleg van pill ragasztó avval bekened és rá a cucc.
2012. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bakker, vicc, de nekem megvan szerintem több, mint egy éve, nekem se sikerült soha, de a tesómnál amikor csináltuk övével az jó volt, de annyira nem is foglalkoztam aztán vele. Most olvasgatom ezt a fóliás dolgot, mondom meglesem és rajta volt a fólia..:DD::D:D Én hülye...pedig tényleg mondom áhh enyémen sincs tuti....erre tessék, :)) kicsit kapargattam a szélét és fel is jött..:)
2012. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!