Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a trükkje, hogy ilyen szép...

Mi a trükkje, hogy ilyen szép legyen, amit csinálok körömnyomdával?

Figyelt kérdés

Ezt a képet láttam a neten:

[link]


Ezzel szemben, amit én csináltam, ilyen:

[link]


Sajnos több helyen kicsit elmosódott a minta... :( Az egy dolog, hogy kisebb a körmöm, és nem fér rá a 3 sor, de mégis, mire figyeljek, hogy szebb legyen?


2012. jan. 20. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont előbb csináltam, nem hangjegyet, de tökéletes. Körömnyomdához való lakkot használsz? H óa rányomod a körmödre, 1 határozott mozdulattal csinálod? mert ha nem, attól is elkenődhet a minta.
2012. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A határozott mozdulat a titka, szerintem is. Amúgy szép lett szerintem :) Sokat próbálkozol belejössz majd (nálam így volt)!
2012. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :) Akkor majd gyakorlok, végül is ez még csak a 2. próbálkozásom volt...
2012. jan. 20. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elmondod az összetevőit segítek!!! :D

Mármit hogy-hogy kell csinálni,mi kell hozzá?

2012. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off. Hol vetted ezt a körömnyomdát és mennyiért? *-* Nekem kell,de itt a dmben nincs körömnyomda :(
2012. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pólus centerben, de netről is lehet rendelni, nézz utána a Konad termékeknek, 1500 körül van egy korong
2012. jan. 20. 22:21
 7/7 anonim válasza:
A lehúzás a kaparóval legyen határozott és egyenesen tartsd (derékszögben a sablon cuccal), határozottan nyomd rá a pecsétet, és nagyon erősen, gördülő mozdulattal a körmödre azt. És mindezt lehetőleg jó gyorsan, mert ha félig megszárad a lakk az már nem jó:/ Na meg kísérletezés mert nekem is sokadjára sikerült jól..:) Sok sikert, és jó babrálást:)
2012. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!