Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor is szoktatok napozni/szo...

Akkor is szoktatok napozni/szolizni ha sok az anyajegyetek?

Figyelt kérdés
Szoktatok rendszeresen ellenőrzésre járni?
2012. jan. 19. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem napozok, nem szolizok, egészségtelen.
2012. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok anyajegyem van. :) Szoliba nem járok, de napozni szoktam nyáron, igaz, nem a 11-15 közötti időszakban.

Ellenőrzésre kéne járni, de bevallom, ezt eléggé elhanyagolom. :/

2012. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járok ellenőrzésre, összesen 3 anyajegyem van, de legalább 100 pigmentfoltom amikre régen azt hittem, hogy anyajegyek, de megnyugtattak, hogy ezekből nem is lesz az. Szoktam napozni is, szolizni is. Alapból hullaszínem van, és mindig kérdezgetik, hogy beteg vagyok-e. De szerencsére már vagy 3-4 éve nem kérdezték meg, mert mindig egészséges barna színem van.
2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg anyajegyem van, és szoliba nem járok de napozni szoktam, mert szép barna színem lesz, és a bőrbetegségemnek is jót tesz. Tehát az anyajegek miatt nem kellene, de a betegségemre jó hatással van. Egyébként évente egyszer megnézetek párat, (mert egyszerre csak 8-at lehet)
2012. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!