Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok anyajegyetek ellenére...

A sok anyajegyetek ellenére ti szoktatok napozni? Nem féltek a következményektől?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azokhoz szól, akiknek sok anyajegyük van :)
2009. máj. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

rengeteg anyajegyem, van és az égvilágon semmi bajom, nincs a napozástól.(pedig nem egyszer leégtem)

ez is csak biznisz, hogy félj, és vedd a sok szart.

2009. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagy baromságot írt,aki azt mondta,hogy semmi következménye nem lehet!!!Azt javaslom,hogy mielőtt napozni mész,előtte min.1 órával kend be magad naptejjel,az anyajegyeid jó vastagon.Nagyon fontos,hogy mindegyiket rendszeresen figyeld,s bármilyen apró elváltozással azonnal menj el bőrgyógyászhoz.
2009. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szóval hazudok :DDDDD

csak tudom, hogy mi van velem ember. azért mert azt hallod a tvben egész nyáron, hogy bőrrákos leszel, ha sok anyajegyed van, meg leégsz, nem biztos, hogy igaz.

akinek hófehér bőre van, annak ajánlott sokszor bekennie magát erős naptejjel, és nem órákig a napon lenni. de akinek normális... áhh mindegy, én nem a televízió vagyok ;)

2009. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!