Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vagyok (többi...

Szerintetek gáz vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Fiúk! Tőletek kérnék egy kis segítséget, hogy szerintetek GÁZ vagyok-e. Nincs pénzem, nem tudok márkás cuccokat venni, még a kínai ruhákra cipőkre se nagyon telik. Ez nem azt jelenti, hogy mackógatyában járok, hanem egy farmer, póló, meg valami rongyos cipő, ami akad. A bőröm, hát... kifogásolható, mert a borotválástól, piros kiütések vannak a lábamon. Kövér nem vagyok, az alakom is tetszik, szerintem még az arcom és a hajam is szép, de ezek aggasztanak. Szerintetek, ez nagyon nagy baj, mármint, hogy ti járnátok egy ilyen lánnyal, meg szerintetek nem beszélnek ki?

17/L


2012. jan. 18. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem gaz
2012. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy légnemű. Még ágynemű sem. Sajnos ez tizedannyira sem volt vicces, mint elsőre elképzeltem... :(
2012. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.Én 20évesen bekerültem az első munkahelyemre.Ott meismertem nem egy gazdagabb embert.Nekik a 75%uk letojja a márkát.Így 2év után az egyik gazdag srác mára a legjobb barátom.Hogy miért?Mert értelmes.Tudja,hogy nem a márka számít,letojja a pénzt,sőt a szülei pénzére úgy tekint,hogy az nem az övé,ezért is dolgozik ott.Pedig egy alja munka,amire nem volna szüksége.

Tanulság:azt nézdd,hogy ki mondja,ne azt,hogy mit mondanak.

2012. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

olcsón is lehet ízléses ruhát venni.

a lényeg hogy ne összeegyeztethetetlen színeket vegyél fel egymáshoz..meg hasonlók. sok pénzes csajt láttam én már akik úgy öltözködnek hogy fujj...

szóval fel a fejjel.

2012. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja kep jobb lenne
2012. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na akkor ma kapunk képet?:)
2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!