Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vagyok (többi...

Szerintetek gáz vagyok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Fiúk! Tőletek kérnék egy kis segítséget, hogy szerintetek GÁZ vagyok-e. Nincs pénzem, nem tudok márkás cuccokat venni, még a kínai ruhákra cipőkre se nagyon telik. Ez nem azt jelenti, hogy mackógatyában járok, hanem egy farmer, póló, meg valami rongyos cipő, ami akad. A bőröm, hát... kifogásolható, mert a borotválástól, piros kiütések vannak a lábamon. Kövér nem vagyok, az alakom is tetszik, szerintem még az arcom és a hajam is szép, de ezek aggasztanak. Szerintetek, ez nagyon nagy baj, mármint, hogy ti járnátok egy ilyen lánnyal, meg szerintetek nem beszélnek ki?

17/L


2012. jan. 18. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kééépet kérünk
2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem a pénz és a ruha teszi az embert(: nekünk sincs sok pénzünk mégis van barátom! és a nővéremnek is! nagyon rendesek
2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
EZ igaz, csak Olyanokkal vagyok körülvéve, akik nem ilyenek, és olyan rosszul érzem magam, amikor végigsétálok az emberek között.
2012. jan. 18. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:

emiatt nem kell rosszul érezned magad. Nem te tehetsz róla! Elég szerencsések akkor a körületted lévő emberek hogy anyuci apuci kinyalja a seggüket. Nagyon sok ember így van ahogy te! a mai világba már kenyérre sincs pénzük az embereknek..


amúgy 16 éves lány vagyok (2# is én voltam) ha adnál képet lehet többet tudnék mondani!

2012. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ma már nem tudok, mert nincs friss képem, de holnap csinálok!
2012. jan. 18. 21:03
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm, jól jött a lelki bíztatás!
2012. jan. 18. 21:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódnod :) ha ilyen sznobok, és felszínesek, akkor ne törődj velük. Ők szerencsések, h mindent megkaphatnak, de te legalább értékes személyiség lehetsz. :) Biztos van PÁR IGAZ barátod, nem 10-20 egymást kibeszélő "LB".
2012. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igazán nincsmit!:) és holnap büszkén menj végig köztük, és ne foglalkozz velük!
2012. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerencsés vagyok, a családom megengedheti magának, hogy drágább, márkásabb cuccokban járjunk. Eddig így is tettem, de mostanában elkezdtem gyűjteni egy új hangszerre, viszont kedvem volt elmenni vásárolni. benéztem egy turiba, és több mindent vásároltam a kilós kosárból, mint valaha a H&M-ben vagy a Pimkie-ben! Eredeti cuccok, nem jönnek szembe az utcán és nagyon jól kombinálható:) Neked is javaslom ezt, feldobhatod a ruhatárad!

14L

2012. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.

És az jó, hogy van önbecsülésed.

Én azt mondom, hogy ha kibeszélnek kit érdekel, ne foglalkozz velük.

Igen járnék.

2012. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!