Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek szépek a...

Fiuk! Szerintetek szépek a punk lányok? Képekkel

Figyelt kérdés

mit gondoltok az ilyen stilusu lányokrol?járnátok velük?milyen a hajuk?


[link]


[link]


nem én vagyok! csak általa muttatom be hogy hogy öltöznek a punk lányok. tetszik a ruhái


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jan. 18. 19:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Igen, tetszenek.


19:26


Ezek gothok... deathrock. A fotó a WGT-ről van egyébként.

2012. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

hasonlítanak a punkokra, nem? tehát most mindegy hogy minek hívjuk őket ha kinézetre kb egy hajszál választja el őket egymástól.


és nem a kép volt a lényeg, abban amit a kérdező linkelt őket láttam legjobb példának, ennyi.

2012. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, lényegében a korai goth és a deathrock is punk... csak gondoltam szólok, hogy azért tűnnek másabbnak.
2012. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
ha nem is mind de a legtöbb NAGYON tetszik!!! és ők nem a disco patkányoknak akarnak tetszeni mint itt szerintem egyik másik egyén aki a száját jártatja! én is punk vagyok, kannás bort is iszok iskolába is járok(!) és az átlagtól szakadtabb vagyok, DE nem tartom magam kinézetre se túl durvának de átlagosnak sem. Van bakancsom, tarajam van olyan nadrágom, hogy a fele felvarró, koncertekre is járok meg előtte inni! és kikérem magamnak mielőtt elkezdtek szidni legalább ismerjetek meg 1 kicsit, mert ha ti annyival jobbak vagytok tőlem akkor nem ítéltek kinézetre! köszöntem
2012. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ma 16:34

Azért ne húzd fel magad ezen.:)Aki extrémebben néz ki,az megosztja az embereket,kap hideget,meleget.Gondolom ezt te is tapasztalod.Ahogy én is,mert én goth vagyok.Az extémebb külső ezzel jár.Az emberek pedig bizony külső alapján ítélnek,hisz ezt látják.Csak van aki képes túllépni ezen és ismerkedni.Ilyenkor jön az,hogy jé te tök más vagy,mint amilyennek először gondoltalak.Sokszor előfordult ilyen velem is.:D Aki meg nem képes túllépni a külsőségen,azzal nem kell foglalkozni.

20l

2012. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Undormányok!!!
2012. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én hiába vagyok lány, azért ezt ide benyögöm. Nekem bejönnek, lehet szakadtabb, meg etrém hajjal, de nagyon jó a legtöbbjük. Koncerten találkoztam például olyannal, akire ránéztél, megmondtad, hogy punk, ok, de egy annyira szexi csaj volt azzal a vad külsővel, hogy... nah, szóval igen!
2012. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
94%
Punk csajok a legjobbak (Y)
2012. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!