Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tehetek ez ellen valamit? :@ :S

Tehetek ez ellen valamit? :@ :S

Figyelt kérdés

lefelé görbülő szám van, és mindig rosszkedvűnek gondolnak emiatt, és már elegem van a sok hülye emberből, akik sajnálkoznak, hogy "jaj rossz kedved van? van valami baj?"

lehet ezzel valamit csinálni? mit csináljak, hogy jobbkedvűnek tűnjek? nem magyarázhatom el mindenkinek, hogy nincs rossz kedvem CSAK EGYSZERŰEN ÍGY ÁLL A SZÁM!!!

:((


2012. jan. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom műtét-nem xD. Mosolyogj! :))
2012. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna :D Tökre együtt érzek veled :D

"miért van ilyen rossz kedved"? "haragszol vmiért?" "mindig olyan szomorúnak tünsz" "olyan mintha utálnál mindenki"

huuuuuuuu!!! UTÁLOM :@

2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igeen!!! és a legjobb az egészben, hogy ezzel azt érik el, hogy tényleg rossz kedvem lesz, és ideges leszek rájuk:DD szóval végülis igazuk lesz..:D
2012. jan. 19. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek, én most kerültem új közegbe szóval direkt próbálok mindig vidámnak tűnni, és eddig azt hittem hogy sikerült is, és nem megint én leszek miss depressziós, erre tegnap egy bulin megint megkaptam hogy "jééé, téged most látlak először mosolyogni" -.-'... ez szivás :/ :D
2012. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, de ez ellen úgy látszik nem lehet tenni..:/ de az a vicces, hogy én régen sokat mosolyogtam, sőt inkább folyamatosan röhögtem, ezért nem volt feltűnő.. de most hogy már 18 vagyok, nem mindig van kedvem röhögni, mert elég sok minden miatt vagyok rosszkedvű:/.. és álvigyorogni meg nem fogok, akkor inkább higgyék, h depis vagyok:D
2012. jan. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!