Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a mellem lábam meg a fenekem,eléggé kirepedt:S(Ilyen lila csíkok vannak rajta és borzasztóan zavar:(a lábamon már vagy 4-5 éve van,de alig "gyógyult":(

A mellemen eddig,csak nagyon picik voltak, amivel nem is törődtem,de pár hete úgy éreztem,hogy megint nő és kirepedt, de már teljesen körbe!Nagyon csúnya:'(

Pedig minden áldott nap kentem magam,hogy ne forduljon még 1x elő velem,mert mikor megláttam,hogy milyen lett a lábam azóta krémezem magam minden fürdés után,de nem használt semmit....:'(és megint csak kirepedt!

Ha lesz barátom,az tuti,hogy nem fogok előtte így levetkőzni...a másik problémámról még nem is beszéltem...az még rosszabb,de már önbizalom 0 szóval már nem is tudom hova dramatizálom túl ezt,pasim úgy se lesz...

Bocsánat a hosszú sztoriért,remélem majd kapok normális válaszokat.


2010. aug. 7. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jaj ez lemaradt

15/L:)

2010. aug. 7. 21:52
 2/11 anonim ***** válasza:
esetleg a meleg-hideg zuhanyt vennél és hideggel fejeznéd be felfrissíthetnéd a bőröd
2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ezt is szoktam,de ettől még nem tűnt el és csak a narancs bőrre jó....
2010. aug. 7. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

de legalább jó valamire ezt is megtudtam:)

avonnak van egy ilyen krémje terhességi csíkok elleni krém nem tudom, hogy használ e

2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
használtam ilyen csíkokra krémet, meg olajat,semmit nem értek...,de azét köszi:)
2010. aug. 7. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:

úgytudom ezek a csíkok ellen semmi megoldás nincs. kihalványítani lehet, de nekem nemtom az egész combomon színtelenek a csíkok de nagyon ronda így is.

krémek tornák tuti ezen nem segítenek. csak a szín eltüntetésében

a csíkokat eltüntetni talán a plasztikai sebészeten tudják,még nem kérdeztem rá

2010. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ...annyit nem ér meg,h kés alá feküdjek emiatt....főleg még csak 15 vagyok és pénz sincs...
2010. aug. 7. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos ezek nem fognak eltünni, csak halványodni idövel, engem nagyon zavartak 15évesen... 17 vagyok, alig látszódnak már a hátamon van 2 piros csik, mindenkinek azt mondom hogy heg, mert teljesen ugy néz ki.
2010. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)de nekem a lábamon,már 5 éve meg van és alig-alig halványodott....
2010. aug. 7. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
ez általában a hirtelen vagy a nagyobb mértékű hízástól szokott lenni.
2010. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!