Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te hogyan ápoltad első napokba...

Te hogyan ápoltad első napokban a tetkód?

Figyelt kérdés
Én reggel-délben-este cserélem a fóliát, antibakteriális folyékony szappannal lemosom, papírtörlővel felitatom, majd bepanthennel vékonyan kenem. A fólia cserék közt, kb félóra-1órán át levegőztetem, mert annyira beizzad a fólia alatt. Szerinted jó így? Te hogy csináltad?
2012. jan. 15. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
az antibakteriális szappan+víz ugye csak 3.nap után?legkorábban ugyanis akkor érheti víz a tetkód... bepanthennel pedig kenheted jó vastagon,sőt! a szappan azért sem jó ötlet, emrt kiszáríthatja...értem én, hogy jót akarsz vele, de az elején akkor se erőltesd. és néha körömvirág krémmel is átkenheted, a lényeg, hogy minél többször kend! a fóliát pedig szintén hanyagold 1-2nap után, ha lehet.
2012. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

A kérdező pont úgy csinálja, ahogy kell... Érheti víz is, csak áztatni nem szabad. Bepanthent csak vékonyan... Jól csinálja a kérdező


Egy tetováló.

2012. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. jan. 16. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

Baromságokat beszélsz összevissza.

A kérdező jól csinálja...

Érheti víz, sőt le is kell mosni már aznap is!!! Csak áztatni nem szabad. De mit gondolsz, mégis hogy mosod le róla a levált hámsejteket és az összegyűlt gennyt+vért?

Bepanthennel vastagon? Úristen, ez baromság...csakis vékonyan!

A vastag krémezéstől bepállhat és kidobja a festéket.

Körömvirág krémmel semmiképp nem szabad kenni, csak az arra megfelelő készítménnyel (ez a bepanthen)

Fóliázást el lehet hagyni 3 nap után kb.

A levegőztetés kell is...a fólia főként azért van, hogy ne tapadjon bele semmi kosz a sebbe.


Tegnap tetováltattam én is, a sokadikat...

2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen...

a tetoválás óta eltelt 4nap-semmi gond nincs vele,nagyon szép..:)

2012. jan. 18. 17:38
 6/6 A kérdező kommentje:
2012. jan. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!