Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépek? Mondanál véleményt...

Szépek? Mondanál véleményt mindegyikről?

2012. jan. 10. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1,2,3,4,5 - átlagos tinik,követik a divatot

6,7 - szerintem ők a legszebbek

2012. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
4. kép után abbahagytam, mind tipikus mai tömegcsaj, teljesen ugyanúgy néznek ki, mű az összes.
2012. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
borzalmasak. de komolyan. főleg a 5. meg 7.
2012. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3as első kép a rózsaszín ruha *.* hol lehet olyat venni?
2012. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
átlagos magamutogató tinilányok, lehetnének szépek és csinosak az adottságaik alapján de ezzel a stílussal nekem sokkal inkább beképzeltnek tűnnek :)
2012. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

az én(21/L) véleményem:


1. csaj: az első képen, nagyon szép vagy szerintem, csak azt nem értem, miért vagy fejjel lefelé. a második képed egyáltalán nem tetszik, furcsa fejet vágsz.


2. csaj: eléggé gyerek fejed van még, nem mondanálak nőiesnek, de ez majd még alakulni fog.


3. csaj: szép vagy, jó az alakod is, nekem csak annyi bajom van az első képeddel, hogy kinn van a fél p*csád. talán egy kicsit hosszabb ruhával kevésbé lennél közönséges, de alapjában véve jó csaj vagy.


4.csaj: az első képen nem tetszik, hogy alig van szemöldököd, meg mi ez a hülye fejtartás? a második képed átlagos, semmi póz, szimpi vagy rajta.


5. csaj: az első képed elég homályosan látszik, nem kivehetőek az arcvonásaid, de amennyit látok belőled az alapján aranyosnak tűnsz. a második képen sem a ruhád, sem a frizurád nem tetszik.


6. csaj: az első képed nem tetszik, tán a nézés és a beállás miatt, a második képed viszont nagyon tetszik.


7. csaj: hát béna ez a kép, szerintem ezt te is érzed, jó lenne rólad egy olyan képet látni, amin nem ilyen hülyén nézel, akkor jobban tudnék véleményt alkotni. amúgy szép lánynak tűnsz.

2012. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na, mindegyikről vélemény kell? Tessék. Őszinte leszek, és nem akarok megbántani senkit se. Én se vagyok tökéletes, de ki az?

1. Első képen szimpatikus csajnak tűnik, másodikon már eléggé beképzeltnek tűnik.

2. Első képen a mell vonala miért van megrajzolva, hosszabbítva, azon látszik. Második kép: átlagos.

3. Első kép: nem tudom, miért mutogatja magát, ha nincs is olyan jó alakja, ja meg egy felső nem lehet ruha, és nagyon látszik a póthaja. Második kép: Ugyanaz, mint az első kép. R*bancos.

4. Első kép: a csajnak szinte nincs szemöldöke. Második kép: kedves, aranyos lánynak tűnik. Talán a legszimpatikusabb.

5. Nem rosszból, de nagyon kisebbségesnek(cigányosnak) tűnik a csaj.:S A póz, a karika fülbevaló.. Áhh. Ja, még azt, hogy a második képen az a kardigán tiszta jó. Én is néztem a Bershkába, csak nem volt a méretemben.

6. Első kép: ugyan olyan ingem van (Stradivarius), e szépnek tűnik a csaj, de a második képen már annyira nem, de a ruha összeállítás elég jó.

7. Szokásos tömeg tinip*csa.:S Bocsi, ne haragudj, de akkor is. Ja amúgy róla miért csak egy kép van? Am nem lenne csúnya, sőt szerintem szép is lenne, de ugye most több kg smink van rajta, megnézném smink nélkül.


Ennyi lenne a véleményem. Senkit sem akartam megbántani. Csak őszinte vagyok.

2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, a mai lányok megőrültek... Majdnem mind hülye, beképzelt p*csa lett, aztán meg fel vannak háborodva, ha csak megdugni akarják őket... Akkor a vélemények:


1. Természetesen a feje teteje kimaradt, hogy látszanak a mellei, amik mellesleg majd kiesnek a pólóból. Csücsörítés, vasalt lépcsőzetes haj...Mi a különleges benne? Semmi.


2.Szintén feje teteje lemaradt, hogy látszanak a kipakolt mellei. Meg tetkó... Undorító.


3. Kedves Renáta Csilip? Beképzelt p*csa, aki magára dobált 1-2 sz*rt, és azt hiszi, hogy stílusa van. Egyébként a rózsaszín ruha szeritnem túl hosszú.


4. Ez most komoly? Az első képen olyan, mint egy pszihiátriai eset... a másodikon meg...átlagos.


5.Az első képen dettó olyan, mint az egyik plázap*csa ismerősöm. Látod, majdnem mind ugyan olyanok vagytok, szintén beképzelt pózer, de már haladunk, hogy nem rakta ki a melleit.


6.Irritál benne valami, és a 2. képen természetesen behajol, hogy láttszon a melle. Semmi különös, max a szeme szép.


7. Ehhez inkább no comment, legyen elég, hogy unorító.

2012. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyszer átmennék mindegyiken. Kb arra lennének csak alkalmasak. A kinézetük teljesen átlagosan ribancos.
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, mert szerény személyemnek nem kenyere osztani az észt olyan arcberendezéssel mint amelyet nekem szánt a sors, de hogy bizistók az összes ronda, azt kalap-kabát megmondom. Az elsö lánynak jó "alapja" van, de ilyen beállítással meg azzal a ritka undorító csücsörítéssel inkább egy banánt dugnék a szájába mint hogy megcsókolnám. Remélem, azért linkelted be öket hogy reprezentálhasd a "21. század" esti különkiadását "Mai tinédzserek" címen, nem pedig azért, mert enyhe irigység vagy ne adj Isten "tetszést" váltottak ki belöled.


Röviden tömören: csúnyák, próbabák, nem tetszenek, ne bízz meg bennük, mert a tömeggyártasú müszerek gyakran produkálnak hibát.

2012. jan. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!