Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépek? Mondanál véleményt...

Szépek? Mondanál véleményt mindegyikről?

2012. jan. 10. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem átlagosan szépek, egyiknek sincs az arcában olyan vonás, ami különlegessé tenné valamelyiket. divatcsajszik..
2012. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ugyan olyan tömeg csaj az összes. semmi karakterisztika, esetleg az öltözködésével ütne el. 2 kilo smink és plázacicaság alap. 4. talán elüt tőlük, ő a legtermészetesebb és a legszimpatikusabb.
2012. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem az első, a harmadik, meg az ötödik csaj nagyon bejön, annak ellenére, hogy lány vagyok.

a többi annyira nem mozgatja meg a fantáziámat, átlagosak.

2012. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor nosza

1.teljesen átlagos, bár a kép sötétségéből meg fejjellefeleségéből adódóan nem látok sokat, a dekoltázs nekem kicsit mélyenszabott, a szemei szép nagyok, de nem fordulnék meg utána az utcán.

2. dekoltázs megint. mármint nem vagyok a garbó és vaspáncél híve de érted na. az arca alapból különlegesebb mint az átlaglányoké, de azzá sminkeli és öltözi magát. a második képen olyannak tűnik mint aki belémkötne mert ránézek.

3.van egy ilyen kaláka szám: hol a nadrágom?

nos ő az akit nagyon megnéznék ha az utcán így menne el mellettem. és nem azért mert tetszik. nagyon nagyon tipikus dolgok: fekete festett hosszú vasalt haj, szoli, póz..

4.nem akarok megbántani senkit de rosszul vagyok az első képtől. tipikusan olyan lány aki akármilyen csudaszép is lehetne, de ő inkább kiszedi a szemöldökét háromszálasra, a haját ronccsávasalja és festi, és bevágja magát egy olyan pózba hogy igazából nem gondolnám hogy egyetlen értelmes szava van. ráadásul még a szexiség sem jött össze neki. a második képen normális, kedves lány.

5. hahahahaha

hahahahahah haha ha haha. hát ez.. huh néha komolyan szeretnék leülni egy ilyen lánnyal és megkérdezni tőle mit gondol mikor tükörbe néz. mármint most viccen és gonoszságon kívül. komolyan. annyira durva, hogy ő érző, gondolkodó lény, és úgy érezi és gondolja hogy ez szép. persze, a szépség szubjektív..

6. ő még a leghelyesebb közülük, a második képen kifejezetten tetszik, kicsit tucat, szóval nyilván nem egy divatdiktátorral állunk szemben, de még mindig a tucatság szebb változata.

7. körülbelül az ötös lányzó felöltözött verziója, fehérrúzs, tükörbenpózolás, jessz.

nem tudom mit akartál ezzel a kérdéssel, de én leírtam a véleményem. tényleg nem az volt a célom hogy bárkit megbántsak, csak így gondolom.

2012. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez?? A magyar tini csajok társadalmának szégyenfala? (tisztelet a kivételnek) És előre is bocsi, ha néhol kissé nyers leszek, de van amit nem lehet szépen tálalni...


1. lány: a tipikus kis tinipicsuska. De ő persze biztos nagy egyéniségnek tartja magát, csak hát millió + 1 ilyet lehet látni még... A második képen ráadásul igencsak arrogánsan néz, amitől nem csak hogy baromi unszimpatikus lesz, de ráadásul eléggé cigányosan is fest.


2. lány: arcra nem egy nagy eresztés, de nem is csúnya, olyan fene tudja, elmegy. De azért ő is igyekszik csatlakozni a pózolós csajszik táborába, ha máshogy nem megy, hát bedobja a ciciket, amitől szebb sajna akkor sem lesz...


3. lány: Gyönyörű, egy szál felsőben pózol, amit "ruhaként" próbál hordani, de hát könyörgöm, látszik, hogy kivan belőle a p.csája, p.nája, csak oldalra fordulva nem látunk be neki, de azért tudjuk, hogy ott van... A második képen egész helyes arca van, csak elrontja a szokásos ribistílus + szoliégette bőr. Kár érte, mert amúgy nem lenne rossz nő.


4. lány: A második képet látva egész helyes lánynak mondanám, nem egy kivételes szépség, de rendben van. Az első képet nézve viszont kicsit zakkantnak tűnik. Azért nem reménytelen eset.


5. lány: Ahh, ujjabb tucat tinisuni... A szokásos beképzelt arckifejezéssel.. De legalább dobta a képembe a melleit, az is valami.


6. lány: Ő a legszimpatikusabb és a legszebb szerintem a mezőnyből. Igaz, az első képe neki is egy pózolósfajta kép, de legalább nem az a csücsörítős-pucsítós-csöcsítős fajta, csak egy szimpla beállás. Végülis ezzel még olyan nagy gond nincs. A második képe egész jónak mondható, jól néz ki rajta, szép rajta, és ez a fotó az egyetlen a mezőnyben, ahol látok valamit a lány szemében, valami értelmet nem pedig ürességet.


7. kép: Ismét a szokásos tiniribi, világosra pingált száj, felhúzott szemöldök, meredő szemek értelmetlen tekintettel, természetesen tükörben önmagát fotózva, mégiscsak az az igazi.

2012. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 5. lánynál a "dobta" szó elé jön egy "nem" szócska, az lemaradt, bocsi.
2012. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

1. szép, bár nekem unszimpatikus

2. szép, olyan kedvesnek tűnik

3. legyen elég annyi, hogy rendesen unszimpatikus

4. átlagos, unszimpatikus (és amúgy hol a szemöldöke? :))

5. jajj Jézus (:

6. átlagosan néz ki, de kezdd átmenni ilyen "érdekessé", mint pl az első

7. furi

2012. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7-6-3, ők tetszenek a legjobban, de az összeset szépnek-vonzónak találom. HA! elvonatkoztatok a stílusuktól és attól amire következtetni lehet belőle!
2012. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A 6.-ik eszméletlenül szép és a többiekkel ellentétben nem tükörben pózolós, szolis, pláza meg diskó ribi stilusú, hanem kis édi, visszafogott. Óhhh, ha ilyen barátnőm lehetne...
2012. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

ma 00:50

szeretnelek en is latni, hogy te, hogy nezel ki mert latom mindegyiket megkritizalod jol!

2012. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!