Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? Kellene valamit változtatni magamon? Hány évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 7. 23:14
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Hát pedig napjainkban sajnos egy ilyen szép lány sem tudja magáról biztosan, hogy tényleg szép...
2012. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

most miért kell lepontozni? én még mindig kétlem, hogy a képen szereplő lány töltötte volna fel, de másodszorra már értékelem:

nagyon szép vagy! aranyos mint egy kiscica. a szemöldököd az tényleg nem a legjobb, de összképet tekintve 10-ből 9 pont! csak a viszonyítás kedvéért. az első képen olyan édes vagy azzal a kölyökkel, hogy majdnem elolvadtam.

a többin pedig látszik, hogy a felsőtested is eléggé rendben van.

nekem lófarokban tetszik a hajad, mert szép az arcod nagyon! egy kicsit megnöveszthetnéd. a szemed pedig csodaszép! ha akarod lehetsz a barátnőm :D

18 körül lehetsz.

2012. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
szép vagy, kedvesnek tűnsz és nem tűnsz beképzeltnek, mint a legtöbb lány aki ide kirakja a képét, aztán meg hisztiznek, ha lepontozzák.. amúgy szerintem 9/10-es vagy, nem kell változtatnod és olyan 20 körüli lehetsz
2012. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

sztem kb 20éves lehetsz :) szép vagy..nekem csak a szemöldököd nem tetszik,mert túl vékonyra és rövidre szeded:)

am széép vagy nagyon.. :)

2012. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

gyönyörű vagy :) 17-nek nézel ki :)

16/F :PP

2012. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) 17 vagyok. Akkor a szemöldökömön változtatni fogok. Aki pedig azt írta, hogy nem én vagyok, annak csak azt üzenem azt, hisz amit akar. Nem az én problémám. És mindenki hasznos választ adott így megy a pont. :)
2012. jan. 8. 13:31
 27/52 A kérdező kommentje:
Ja és valaki kérdezte, hogy mennyi idős a pici a képen. Ő 9 hónapos volt mikor a kép készült. :)
2012. jan. 8. 13:33
 28/52 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, végre valaki, aki mosolyog! TÉnyleg, mosolyogj sokat, nagyon illik :D És az első képen ki volt húzva a szemed: szerintem anélkül sokkal szebb vagy. Egyébként nem kell megváltoznod, így jó vagy, ahogy vagy. Egyébként már leírtad, hogy 17 vagy: pont annyinak tippeltelek :D
2012. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 bbb_pp válasza:
teljesen átlagos csaj vagy és olyan 18 évesnek tippelnélek
2012. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Csinos vagy nem kell változtatnod.

Utsó képen nagyon szép az ágyad, nagyon tetszik a lepedő! :)

2012. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!