Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a férfiak...

Miért mondják a férfiak mindig azt, hogy? (lennt)

Figyelt kérdés

ne legyen a nő/lány erősen sminkelve, jobb ha látszik a természetes arca, minthogy 1 kiló sminkkel elrejtse stb., mindeközben pedig csorog a nyáluk a tv-ben látható agyonplasztikázott,3 kiló sminkkel és retussal kidekorált nők után?:)

Nem értem.Akkor most melyik a jó?

És még a női logikára mondják, hogy nem értik!=D


2012. jan. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A szépen sminkelt, de sminknélkülinek tűnő arc a jó. Meg a szilikonosnak kinéző természetes mell. Érted, ugye?
2012. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Nem értem.Akkor most melyik a jó?

Az első.

2012. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
tudod, az álszentség.... azért mondják.
2012. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tv.-ben sokszor vannak ám válogatott csúcsbombázók, akik lehet azért néznek ki úgy, ahogy, mert komoly vakolat van rajtuk és még retusálnak is, meg jól fotóznak/kameráznak, de amit a szem lát azt elhiszi... És miért kéne racionálisan belegondolni, hogy vajon milyen lehet reggel, alvás avagy úgy spontán fürdés után?

Amúgy engem nem érdekel az, ha egy nő sminkeli magát, ha azt igényesen teszi és nem rondítja el az arcát a sok színes vacakkal. De kétségtelen, hogy egy személyesen ismert nőtől inkább elvárja az ember, hogy smink nélkül is toppon legyen ,mert több esélye van őt látni sminktelen állapotban, mint egy tv.ben látott "sztárt".

2012. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ömm... Milyen férfiak közt mozogsz?
2012. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!