Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki és...

Szerintetek hogy nézek ki és hány éves vagyok?

Figyelt kérdés

Értékeljetek 10-es skálán Őszintén.Köszönöm.

[link]

[link]


2012. jan. 5. 21:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Kedves KISLÁNY!


Attól, hogy photoshop-pal megcsinálsz egy képet (hatások stb) és kiteszed a hasad, és úgy pózolsz mint a nagyok még nem leszel kívánatos! Olyan 10-12 évesnek saccollak. Egyszer biztos szép felnőtt lesz belőled, de jelenleg a babáiddal kéne játszanod, meg tanulnod! Nem pedig nagylányosdit játszani. Lesz még arra időd!!! Felejtsd el a ribancos ruhákat és a sminket. Egyáltalán nem áll jól.



Amúgy eszembe jutott az is, hogy igazából már idősebb vagy, mint amiket itt tippelgettek. Nekem is van egy ismerősöm, aki teljesen tininek néz ki, pedig már 24 éves. Ha ez az eset áll fenn, akkor csúnya dolog másokkal viccelődni! :))


De amúgy nem tartom ezt a verziót túl lehetségesnek. :))

2012. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Drága utolsó kommentelő:kösz a tanácsaidat.Nem tudom hol látsz Photoshop-ot...és sminket...és egyáltalán NEM vagyok ribanc!!
2012. jan. 11. 14:52
 33/43 anonim válasza:

a csücsörítés és a tükörben fényképezkedés gáz

am szép vagy, 14 éves?

2012. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
58%

látszik,hogy kislány vagy még...

# 31/33 a photoshop hatásokra gondolt...-.-"

gondolom a a képek nem maguktól vágódtak meg és másztak egymás mellé,majd kereteződtek be...illetve szerintem nálatok sem szürkés-barnás a világ,ha mégis, elnézésed kérem !

továbbra is tartom,hogy stílusérzéked nincs,mert sz.rul öltözködsz és igényesség is 0 :) és még buta is vagy...12-nél nem vagy több

2012. jan. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

jah persze...gondolod te.

először is én a photoshop alatt azt értem, hogy "műbaba hatás".Amugy a 2.kép azért van összeszerkesztve, mert másképp nem tudtam feltenni, és miért is vagyok buta??

2012. jan. 13. 10:17
 36/43 anonim ***** válasza:
na hány éves vagy? írhatsz privátba is:)
2012. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm pozitiv, negativ válaszaitokat, tanácsaitokat:köszönetemet azzal fejezném ki, hogy elmondom, hogy hány éves vagyok.
2012. jan. 15. 18:57
 38/43 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok:)
2012. jan. 15. 18:57
 39/43 anonim ***** válasza:
az első kép alapján tényleg ezt gondolnám, hogy ennyi vagy, de a másodikon sokkal fiatalabbnak tűnsz..:) régebbi kép, vagy csak én vagyok hülye?
2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de kizárt, hogy 14 legyél, vagy ha az is vagy akkor eléggé éretlen 14 éves, mivel jómagam is annyi vagyok és összes évfolyamtársam értebbnek néz ki mint te, szóval MAXIMUM 13 vagy.

Mindez érvényét veszíti amennyiben ezek régebbi képek, viszont ha régebbiek akkor szívesen látok rólad mostaniakat is, mivel azt nem tagadom, hogy nagyon szép lány vagy.


(a Photoshoppolóknak, nem feltétlenül kell Photoshopnak lennie a képnek, azon kívűl kb 100 jóféle képszerkesztő van, ráadásul ezeket a hatásokat akár telóval is megcsinálhatta :P xD)

2012. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!