Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság komolyan csak a...

Manapság komolyan csak a barna bőr számít szépnek?

Figyelt kérdés
Miért van minden 2. lány agyonszolizva? Tényleg ilyen csúnyának számít a fehér bőr? Csak nem értem, hogy mi ez a nagy trend újabban. Nem lefikázni akarom, tud szép lenni a barna bőr, de (szerintem) csak azokon, akik alapból más származásúak, mert lehet hogy csak én látom így, de szerintem egy alapból nyilvánvalóan fehérbőrű lány iszonyat bután néz ki 5-6 árnyalattal sötétebben... Ráadásul nem tetszik az se, hogy aki nem barna azt már kinézik, mintha ebben az országban valami természetellenes lenne a nagyon világos bőr. Rajtam kívül egyáltalán van még olyan, aki a fehér bőrt tartja szépnek? Mindig úgy voltam vele, hogy elegáns, kicsit arisztokratikus külsőt kölcsönöz, főleg sötétebb haj mellé, de az utcán meg szinte minden lány négerre van pirítva (rosszabb esetben narancssárgára) és már szinte "ciki" fehérnek lenni... Nekem mindenesetre nevetséges a sok sötétre szolizott arc, főleg így télen amikor szembejönnek az utcán.
2012. jan. 4. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de német származásom lévén nagyon hófehér bőröm van meg kék szemem , a hajam meg szőke.Nekem is mondták már hogy "te biztos szerepeltél a Twilightban" meg hogy "rád férne egy szoli" ,
2012. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Manapság pont, hogy a fehér bőr kezd divatba jönni. Azt mondják "a parasztok barnák mert ők dolgoztak a napon" az úrinők fehér bőrűek xD Jó ez hülye érv de nekem genetikailag elég fehér bőröm van és semmi bajom vele.
2012. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyanszép a fehér bőr , nyáron leszoktam barnukkni de ugy látszik akkor csúnya ....nekem a napbarnitot bör egészségesebenk hat, a sápat bör nem tetszik, szoliba is ritkán járok hogy ne legyek sápadt mondjuk iagazd van hogy sokan tulzásba viszsik , meg ha kicsit barnább a böröm a börhibákat is szinte ltünteti, és a szoli jó a téli"debresszióra is" mikor vagy négy hónpig nem ér napfény meg d vitamins tb.szoval egészsgesebb szin szerintem
2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem alapból kreol bőröm van(örököltem) így szerencsére nem kell szoliznom, de nyáron annyira lebarnulok hogy néha már cikinek érzem (lehet hogy kicsit hiú vagyok) viszont szeretem a citromsárga és fehér színt ami még jobban kiemeli a bőrszínem (néha szerencsémre kiemelik mert több pozitív visszajelzést is kaptam már)
2012. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!