Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság komolyan csak a...

Manapság komolyan csak a barna bőr számít szépnek?

Figyelt kérdés
Miért van minden 2. lány agyonszolizva? Tényleg ilyen csúnyának számít a fehér bőr? Csak nem értem, hogy mi ez a nagy trend újabban. Nem lefikázni akarom, tud szép lenni a barna bőr, de (szerintem) csak azokon, akik alapból más származásúak, mert lehet hogy csak én látom így, de szerintem egy alapból nyilvánvalóan fehérbőrű lány iszonyat bután néz ki 5-6 árnyalattal sötétebben... Ráadásul nem tetszik az se, hogy aki nem barna azt már kinézik, mintha ebben az országban valami természetellenes lenne a nagyon világos bőr. Rajtam kívül egyáltalán van még olyan, aki a fehér bőrt tartja szépnek? Mindig úgy voltam vele, hogy elegáns, kicsit arisztokratikus külsőt kölcsönöz, főleg sötétebb haj mellé, de az utcán meg szinte minden lány négerre van pirítva (rosszabb esetben narancssárgára) és már szinte "ciki" fehérnek lenni... Nekem mindenesetre nevetséges a sok sötétre szolizott arc, főleg így télen amikor szembejönnek az utcán.
2012. jan. 4. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én világéletemben büszke voltam a "hófehérke" kinézetemre, mert majdnem fekete hajam és nagyon világos bőröm van. Tizenévesen elkapott /főleg nővéremről átragadva/ a barnabőr-mánia, igaz, csak nyáron napoztam, hogy lebarnuljak.


Pár éve már kimondottan fehérpárti vagyok. Fene akar bőrrákos, ráncos, narancssárga szottyadék lenni. :)

2012. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Változik a divat. Régen ugye a barna bőrt csúnyának találták, mert csak a földeken dolgozó parasztok barnultak le, a csipkenapernyővel sétálgató kisasszonyok nem. Ma meg pont fordítva van, aki benn kuksol az irodában, az nem tud lebarnulni, ellentétben azokkal, akik ilyenkor a déli félgombre járnak telelni.

A szoli azért lett, hogy becsapja az embert. Csak már nem csapja be. De végül is nem mindegy? Van akinek a szolisárga jön be, van akinek nem. Nem vagyunk egyformák :)

2012. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sohasem tetszett a barna bőr , a mediterrán emberek (spanyolok , olaszok) közülük sok ezért nem tetszik mert olyan kreolok , nekem a hófehér emberek jönnek be.Hófehér bőr , kék szem.
2012. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat mindenkinek. Persze, oké hogy változik a divat, de azért nem tetszik hogy ennyire az egyik oldalra billen, hogy aki fehér azt konkrétan kiröhögik nyáron ... nem is merek nagyon lenge ruhákat felvenni, merta közvélemény ilyen lett. Hogy ami nem tetszik azt nem képesek elfogadni hanem egyből beszólogatnak és mocskolódnak meg röhögnek még az utcán is idegenek... Ami szerintem bunkóság nagyon de ez már más téma. Örülök azért, hogy van akinek tetszik még a fehér bőr.:) nekem is elég fehér, és tudom is magamról hogy a barna szörnyen állna, ráadásul inkább égni szoktam a napon nem barnulni.. szóval ha akarnék se tudnék barna lenni, a szolibarnáról meg visít hogy természetellenes, szóval azt meg azért nem. Én egyébként nagyon szeretek fehér lenni, csak bánt hogy egy csomó embernél már csak emiatt a rondaság kategóriába kerülök... Értem én, hogy divat most a barna, meg mindenkinek más tetszik, csak azért van egy határ amin túl a véleménnyilvánítás már átmegy taplóságba.
2012. jan. 4. 16:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik ez az agyonszolizott dolog. Egy kis barnaság jó, de vannak olyanok akiknek "jól áll" a világosabb bőr.


17/f

2012. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én is ugyanezen a véleményen vagyok.Nekem is sötét szinű a hajam és hófehér a böröm. Nehezen barnulos tipus vagyok.

Nyáron nem zavar ha van egy kis szinem, de télen nem tudom miért de nem szeretnék barna lenni.Mindig is büszke voltam/vagyok a fehér börömre mert én is elegánsnak tartom. Komolyan mikor télen velem szemben jön egy sötét barnára szolizott lány már szinte cigányosnak néz ki( persze nem mindenkinél , és nem sértés,támadás akart lenni.) Sokan meglepödve néznek rám a világos böröm miatt és mert nem járok heti 2x-szer szolizni,mint egyes lányok.De ez engem nem érdekel.És legyen ez az első dolog amiért cikiezenek hogy fehér a böröm.

Örülök ,hogy végre valaki aki hasonló véleményen van velem


13/L

2012. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a barna bőr a szép,csak sok a divat b...zi.

30/F

2012. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A hófehér bőr nagyon szép.Sokkal különlegesebb és ritkább mint a barna.


[link]


[link]

2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép a fehér bőr.

Nekem porcelánfehér bőröm van (hozzá szőke haj és kék szemek), nagyon szeretem. Egyetlen gond vele, hogy sokkal jobban látszanak a pattanások és a hibák a világos bőrön, mint a barnán.

Nyáron szoktam járni napozni, mert nagyon szépen barnulok anélkül, hogy leégnék. :)

18/L

2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mus musculus ***** válasza:
Ne is mondd, én is a falra tudok mászni a sok utálatos megjegyzéstől. A napokban is vér-és/vagy vasszegénység gyanújával lettem vérvételre utalva, hiába ismer az orvosom évek óta, hiába történt már meg korábban is az eset (nem mintha sértésnek venném, csak érdekességképp írtam le). A röhögés is ismerős, mindennap megkapom, hogy járjak szoliba, ne zárkózzak el a külvilágtól, aludjak többet, vizsgáltassam ki magam, stb. és hazudnék, ha azt mondanám, nem tud érdekelni. Komolyan nem fér fejembe, hogy nem sül le a bőr a pofájukról az ilyeneknek. Mintha én tehetnék arról, hogy ilyennek születtem, mintha rajtuk nem lenne semmi olyan, amibe bele lehetne kötni. Szerintem nem tehetünk mást, meg kell várnunk a trendhullám lecsengését. Talán divatba jövünk egyszer.:D
2012. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!