Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szandekozik uzenni a...

Mit szandekozik uzenni a vilagnak az aki playboy nyuszis dolgokat hord?

Figyelt kérdés

Nem kotekedesbol, de en tenyleg nem ertem, hogy aki ilyen nyaklancot, felsot meg egyebeket hord az mire celoz ezzel? Hogy meg nem vagyok profi k*rva, de nagyon szeretnek az lenni? Akinek van esetleg ilyen jellegu dolga az is irjon nyugodtan, tenyleg erdekel a dolog miertje!

Koszi a valaszokat elore is!


2012. jan. 3. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
nekem is van táskám cipőm medálom.de nem vagyok úgy oda érte fel sem merült bennem még ez a kérdés hogy minek? háth csak mert maga a nyuszi tetszik ennyi
2012. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sose csíptem a playboyos cuccokat,szerény véleményem szerint gáz.
2012. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
talán inkább azt hogy nagylány vagyok, és vagyok olyan sexi mint a ribancok a magazinban?
2012. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen cuccaim,de sose gondoltam rá igy,hogy minek hordom.Egyszerűen tetszik a nyuszi,meg szép táskákat,nyakláncokat,órákat,pénztárcákat,stb. lehet venni ebben a "márkában".
2012. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a 3/4-nek teljesen igaza van, lényegében ezt

vonzóbbnak, szexibbnek érzik magukat attól, hogy nekik olyan cuccaik vannak

2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem a nyuszi miatt, hanem, hogy jéé milyen jól néz ki ez a felső, felpróbálom, jól áll, akkor azért ne vegyem meg mert egy nyuszi fej van rajta és azok akik ehhez kapcsolódnak olyanok amilyenek, attól én még nem leszek olyan.
2012. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a nyuszi miatt, és finom parfümjei vannak a márkának.:)
2012. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy akik ilyet hordanak, azok irtó ízléstelen lányok, akiknek a foguk csálé és sárga, a hajuk törik és lenőtt, a hájuk pedig kilóg a kisebb számú nadrágból, a hasat meg behúzzák, bár nem segít. Önkritika nulla, kisugárzás, ami pozitívnak mondható szintén nulla.


Igazából nem értem a jelenséget én sem, mert a PlayBoy lányok jó nők, igaz, hogy loyók, de tény, hogy első osztályúak. Amikor viszont az utcán felveszi az átlag nő ezt a jelképet, meg magára erőlteti ezt az értékrendet az egyenesen röhejes.


Lehetséges, hogy jobbnak érzik magukat ettől, de szánalmas, hogy nem gondolják végig, hogy csak ezért mert megtetszik valami, még nem hordom, ha ilyen meg olyan múltja, értékrendje van a jelképnek.

2012. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!