Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legszebb királynő jelölt?...

Ki a legszebb királynő jelölt? Link mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]


Nálam Németh Luca vezet:)


2009. máj. 21. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Korinna meg a Zsuzsa 1000szer szebb, meg még akik nem jutottak be is szebbek, mint az a serdült orsolya. Hát nagy csalódás. Férfias nagy ló arccal tuti utolsó lesz. Köszönjük zsűri:S
2009. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

1. BUDAI ZSUZSA

2. SERDÜLT ORSOLYA

2009. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a Krupa Judit, Kocsis Korinna, Ágoston Dóra, Huszárovics Dalma, tetszettek a legjobban, de volt egy csaj, aki nem került be az első 7 be, úgy néz ki mnit a Dóri, csak barna haja van, 17 éves lány, nem tudom sajnos a nevét, de szép barna bőre volt, zöldes szemei, meg kcisit alacsonyabb a többinél, és nem festi a haját az látszik. A bemutatóban narancs ruhában volt azthiszem. Én előszőr neki drukkoltam, amúgy a Serdült Orsi sem rossz, de neki túl széles az állkapcsa, túl markáns arca van.
2009. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

amúgy nekem is négy lány tetszett a hétből, az első háromból meg egy, kai a harmadik lett és a közönség szavazatot is kapta, rmeélem majd ak övetkező szépségversenyen (világ) jó helyezést ér el. És attól h barna valaki, még nem tűnik se félvérnek, se latinosnak, a magyar nép tényleg nem szőke haju kék szemü, azok a finnek, meg a svédek, németek, oroszok esetleg, mi nem vagyunk tiszta nép alapból, mnidenhonnan bevándoroltunk és keveredtünk. De ha a zsűri általános szemével akarom nézni a odlgokat, sejtettem h ezek al ányok kerülnek be a háromba, hétbe, egy kettőt leszámitva, mert voltak szebbek természetesebbek is.

A harmadik helyezett elég bájos, de nekem túl merevnek és kevésbé magabiztosnak tánik, egy királynőnek magabiztosnak kell lennie.

Ha négeres csaj nyerte ovlna meg, az tényleg nem az igazi magyarokat képviselte volna. A göndör haju lány tavaly betegségem iatt nem indulhatott, nem ronda, de nekem túl egyszerű ő, nem láttam benne különösebb kisugárzást. Egyeseket azért nem választottak be, mert túl nagy volt az önbizalmuk, giccsesek voltak, cicababásak, kicsit műviek, eröltetettek.

Szerintem nem akarták éreztetni, hogy csak egy szolibaba nagy mellekkel lehet szép és nyertes, vagy egy egzotikusabb csaj lehet csak izgalmasabb, a raszsizmust sem akarták érzékeltetni, és kis zsánalom meg kárpótlás is ovlt az egészben, ja és az hogy attól hogy valaki doktor, meg diplomája van, még nem kell több pontot adni neki, vagy azt hinni, hogy akkor már több esze is van. Persze a kisugárzás az önmagában nem csak az üres szépségtől függ, de ha már szépségversenyen vagyunk, akkor nézzék az arcot, az alakot is, és hogym ilyen smink nélkül egy csaj. Valaki rondább sminkkel szerintem, főleg ha előnytelen, vagy túlságosan öregíti.

Azt meg nem mondhatják, hogy valakit azért nem választanak meg, mert túl gyerek arca van, hiszen ha ez zavarná őket, akkor eleve nem engednék, hogy 16-17 évesek már szerepeljenek ilyen műsorba.

A megasztárnál is ezért akadtam ki, mert memgondátk hogy 13 évesnek a usliban a helye, igen? Akkor miért írták oylanra a szabályokat, hogy ők is jelentkezhessenek? Akkor ávlalják :)

És tényleg csak azt nézzék mennyire tehetséges. Nem szeretem bundát, mert ha leőpre el van döntve ki nyer, és főleg csak érdekből, nem azért mert tényleg szép vagy okos, íakkorm i értelme van a versenynek? Sosem lehet tudni hol van csalás és hol nincs.

Amugy a tetovált lányok nem mehetnek szépségversenyre?

És ha az zavarja őket, akkor a pircing, a szolárium, a mű mell, vagy pót haj az mért nem?

Vannak elég érdekes ízlésü emberek, főleg ha egy átlagos, vagy amugy átlagon aluli külsejü csajt választanak főleg bosszantó mikor mellette rengetek szebb, bájosabb, szexibb csaj van. Mondjuk al ógób mellek, a narancsbőr, a kis bibircsókok, vagy szeplők biztos előnytelenek. Jó volna ha nem lenne divat a barna bőr, meg a szoli, szerintem egay fehér bőr van olyan gyönyörű, ilyen alapon meghatározhatnák a szépséget szem vagy hajszín alapján is, butaság lenne :)

2009. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

amikor volt az estélyis felvonulás, én éreztem hogy az Orsi lesz az első, vagy is hogy kedvencnek számit, mert nagyon jujjogattak, mikor belépett a színpadra,

a fürtök jól állnak neki, meg a bemutatóba is mikor bikiniben volt, oylan barack szinüben az jól állt neki,

de egyenes hajjal, vagy rövidebb hajjal már nem lenen szép az a csaj, és nem hinném hogy neki oylan természetes szemöldöke lenne, nagyon fel van kanyaritva, olyan ördögire, meg ő volt az egyik akinek a legvastagabb festék volt az arcán és elég erős árnyalat is. Markáns az arca, a meleltte lévő két lány bájosabb volt, nőiesebb, finomabb, kecsesebb.

Még a néger forma csajszi is sokkal szebb volt, meg egyk ét lány, jobban tetszett nem csak a 7 lányból, hanem azok közül is voltak szebbek akik az első 20 on x ben voltak csak benn.

Nekem a doktor Leilával sem volt bajom, de nekem kcisit cigányosnak tánt, meg gondoltam nem lesz előny ha alacsonyabb a többinél, meg elég nyávogós csajnak tűnik nekem, megk icsit el van szállva magától azt lehet érezni, szerintem itt a szimpátia pontok is számítottak.

Nem rondal ány az Orsi, de nem raktam volna az első helyre, talán az első háromba sem, ha a többi csajt nézem. Inkább Dóri, az meg nem előny, inkább hátrány lett volna a szemembe ha tudom hogy az Orsi modellkedik, mert így elönyökkel indul, mert kai modell az eleve már megtanulta h ne görcösljön, és hogy hogyan mozogjon atb.

Aranyosan válaszolt ak érdésre, de lehet csak szerencsés kérdést kapott ki. Ez nem érettségi, ez szépségverseny.

Az hogy valakiről kiderül h vetkőzött már, tényleg nem szép dolog, mert memgutatott olyat, mait a többi lány nem. és kainek csöpög a nyála utána, főleg ha csak retusált képek, azok lehet megdobták volna ap ontszámait melékezve azokra ak épekre, attól függetlenül hogy itt most hogy teljesít a versenyen.

Főleg az nem volt szép dolog h rákérdeztek mégis elhallgatta. Vagy utánajártak, vagy egy rossz akarója beköpte.

A Hajósról készült kis filmetl áttátok? Valami fenomenális volt :)

vannak magyar lányok, akik sosem voltak szépségversenyen, mégcsak nem is modellkednek, lehet önbizalmus sicsen aztan sokkal szebbek mnit a szépségkirálynő vagy az udvarhölgyei, aztán lehet előbb nyernének világszépségversenyt zsigerből.

2009. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
mikor lesznek a széspégversenyek, ahol magyarországot képviselve az udvarhölgyek indulnak?
2009. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a jogász doktornő is szép volt, Krupa Judit is, illetve a félvér lány, valamilyen Klaudia... A tegnap este megválasztott királynő számomra abszolút nem királynő. Se arca, se stílusra, egyszerűen sehogy!
2009. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Viszont ott van a másik szempont is, a kommunikáció, beszédkészség. Engem példul borzasztóan zavar az, hogy (többek között) Serdült Orsolya beszédéből kitűnt, hogy nem jól használja az ikes igéket (eszem, tornázom, játszom...).

Annak ellenére, hogy a zsűri mennyire hangoztatta az intelligencia fontosságát, mégis úgy tűnik, hogy sokmindent figyelmen kívül hagytak, mint pl. a szóvégi -ban,-ben toldalékok elhagyását is. Márpedig én úgy vélem, egy királynőnek tudnia kell(ene) szépen és helyesen beszélnie.

Az meg egyértelműen önmagáért beszél, hogy ha valakinek az a legnagyobb félelme, hogy megöregszik... (ez a mondat azt hiszem egy másik jelöltnél hangzott el)

Az én első gondolatom arra a kérdésre, hogy mi a legnagyobb félelmem, rögtön az volt, hogy elveszítem valamelyik családtagomat... Hmm... Nem vagyunk egyformák.

2009. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Budai Zsuzsa,és Német Luca.
2009. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge mezőny volt. közönséges fejű, átlagos csajok több réteg vakolattal a fejükön, felpumpált mellekkel, szájjal. ha nagyon kéne választani, akkor a Budai Zsuzsa talán...

szégyen, hogy ezek a plasztikai referenciák fogják képviselni a "híresen szép" magyar nőket a világversenyen. meg van az egész bundázva. tavaly indult egy ismerősöm, egy igazi szoborszerű szépség. nő létünkre elámultunk a szépségén a barátnőimmel együtt, amikor megismertük. neki kellett volna a tavalyit nyernie. de nem nyerhette meg, mert túl szép és természetes volt. amúgy a verseny háttérmunkása kifecsegte, hogy 2009-ben egy szépségverseny nem a szépségről szól. hát valóban... igazán szép nő nem nyerheti meg ezt a versenyt, ennyi.

az egész egy nagy szánalom volt, parasztvakítás a maximumon.

2009. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!