Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jó tükörben fényképezkedni?

Miért jó tükörben fényképezkedni?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek az önkioldót, vagy nincs, aki lefotózzon?

Miért kell azt a baromságot csinálni, amit a többi agyatlan?


2011. dec. 29. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem szoktam magam tükörben lefényképezni. De egyértelműen sokan azért csinálják mert így látják az arcukat. És ezért olyan képet tudnak csinálni ami nekik tetszik.
2011. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl fogalmam sincs, hogy hol az önkioldó, amúgy meg ha minden képet önkioldóval csinálnám akkor egy normális képem sem lenne. Plusz egy fél nap elmenne vele.

Kb egy ember lenne aki letudna fotózni, de nem fogom nyaggatni, mert magamról kur*a nehéz egy normális képet csinálni úgy hogy akkor inkább én csinálok magamról..


Amúgy meg nem tudom miért baj hogyha valaki ezt csinálja. Hogyha nem púcsít be, és csücsörit..

2011. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

lassan inkább az a divat, ha leszólják azt aki a tükörben fotózza magát. egyet mondok, mielőtt le is ribancoznád/le tömegeznéd az illetőt.

ha annyira nem tetszik, nem kell nézni, de senkinek se lesz jobb, ha felteszel még 6000 ilyen kérdést meg játszod az agyad, hogy te milyen tökéletes és különleges vagy... ne értsd félre, nem bírálni akarlak úgy úgy, hogy nem is ismerlek (mint te másokat) csak azt mondom, hogy te még agyatlanabb vagy. elhiheted, hogy pár beszólástól/leribancozástól/letömegezéstől nem fogják megváltoztatni a véleményüket, szokásaikat. szóval először nézz tükörbe és utána szólj le másokat. valószínűleg nem véletlenül találták ki. például lehet hogy nincs annyi idejük, hogy órákig a tökéletes helyzetét állítsák be a fényképezőnek. vagy egyszerűen nincs önkioldó a mobiljukon. stb...

2011. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert pontosan akkor fényképezem le magam amikor már beálltam, és a képben is benne vagyok.

Egyébként nemrég csináltam ilyen képet, és meglehet úgy csinálni, hogy nem látszik a tükör, a vaku, meg semmi a kezemből sem.

2011. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!