Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok tükörben fényképezke...

Szoktatok tükörben fényképezkedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
neeeem
2011. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyira lennék még kíváncsi, hogy van e itt ilyen aki ,,gáznak" tartja, vagy hasonló.
2011. nov. 30. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
extra gaz...
2011. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
úúúúúúltra gáááz
2011. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És miért? Nem bunkón kérdem, csak véleményekre vagyok kíváncsi.
2011. nov. 30. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ultra gáz, de nézd meg a fb.-t vagy az iwiw-et és láthatod, a 12-16 éves lányok 80, a fiúk 60%-a ilyen képet tölt fel.
2011. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én 2x csináltam ilyen képet,de azt is úgy,hogy csoportosan vagyunk rajta,de nem engedtem sehova felrakni...

nemrég még nagyon menőnek számított a tükörben fényképezkedés,de manapság már nagyon nem....hát nekem sose tetszett mindig szánalmasnak tartottam ha valaki így akar villogni a telójával/fényképezőjével...egyszerűen csak taszít

2011. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlen villogni akar az illető, bár ember válogatja.. Engem inkább az idegesít amikor tiszta kosz a tükör és vakuval fényképezik valaki..
2011. dec. 1. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb képem tükrös,miért? Mert rólam más nem tud jó képet csinálni,egyáltalán nem vagyok fotogén.Tükörnél még látom is,hogy hogy nézek ki,nem gáz-e.És pont nem a telómmal/gépemmel akarok menőzni....pfff. az a szánalmas,ha valaki rögtön rávágja,hogy "így akar villogni a telefonjával/fényképezőgépével"

köszönöm a figyelmet.

2011. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt a "nem vagyok fotogén, más nem tud jó képet készíteni, én is csak, ha látom" szöveget már sok helyen hallottam.

Ettől függetlenül gáz a tükörben fényképezkedés (mondom ezt úgy, hogy nekem is van ilyen képem, mert kipróbáltam, mi olyan jó benne:-D)

Ha ez a probléma tényleg, akkor vmi, amire rá lehet rakni a fényképezőgépet, időzítő, tükör elé helyez, beáll, látja magát, gép fényképez, még sincs benne se tükör, se fényképezőgép:-D

2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!