Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen stílus? Egy 13 éves...

Ez milyen stílus? Egy 13 éves hordhat ilyen ruhákat? (kép) 13/L

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmilyen stílusom. Most viszont elkezdtem rajta gondolkodni. Ezek a ruhák nagyon tetszenek. Milyen stílus ez? Csak simán átlagos?

Egy 13 évesnek nem furcsák az ilyen ruhák?



[link]


(Bocsi a furcsa képért, csak gyorsan összedobtam)



Ja és nagyon tetszenek a hosszú, medálos nyakláncok is.



Köszi a válaszokat! :)


2011. dec. 28. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem egy konkrét stílus. Ezek a most divatos cuccok, külföldi bloggerinákon látni ilyeneket. :) 15/L
2011. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%

Hát ez a lyukas gatya nagyon ki néz! Meg a kinyúlt felső is! de a nyaklánc kiegészítő is lehetne szolidabb!

Én biztos nem engedném így a lányomat iskolába!

Egy 13 éves gyerek hordjon szolidabb ruhát.

Amúgy megrögzött véleményem, hogy az iskolában újra be kellene vezetni a kötelező köpeny viseletét!

2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A felnőttek nem ismerik a 12-13 éveseket. Én 13 éves vagyok és ebben a korosztályban szerintem elfogadható az ilyen ruha én hordanám.
2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem egy konkrét stilus..

Egy 13 éves lánynak pont jó.Simán belefér..

2011. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Barcsak minden 13 eves lany igy oltozkodne :) am divatos cucok meg minden... :) ez a te stylusod ne foglalkoz vele masok mit mondanak .. de az a tul nyuzott felso nekem sem tetszik :D
2011. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Semmi kivetnivalót nem látok benne, abszolút jó, sokkal jobb, mintha a melledet mutogatnád, mint sok kortársad.
2011. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan hordhatsz ilyen ruhákat,csak túlzásba azért ne ess. hasonlókat énis hordok néha.15/L
2011. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek divatos cuccok! Szerintem tökéletes egy 13 évesnek:) Ha tetszenek hordj ilyeneket én is imádom az olyan nyakláncokat, biztos jól fognak állni:)
2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

13 éves kölöknek üzenem, hogy igen is ismerem a tizenéves fiatalokat mert jó magam is szülő vagyok! Igaz nincs lányom , de van kettő 16 és 19 éves fiam és bizony mint szülő bele szóltam az öltözködésükbe. Soha nem vehettek fel halálfejes, lyukas vagy egyéb divat diktált pólókat, ruhákat. Nem mondom volt néha ellenállás , de szép szóval mindig megtudtam győzni őket és később rájöttek, hogy nekem volt igazam.

Végül is el lehet menni iskolába haspólóba , vagy mini szoknyába is. Sőt mostanság különösen divatját éli a suli klotyójában megörökítő társasági pózerkodás amit okvetlenül meg kell osztani a világhálón.

Ez mind nevelés kérdése. Mert ugyebár egy 13 éves még együtt él a szüleivel. Feltételezem, hogy egy valamire való szülőt érdekel a gyerekének a sorsa: ezért tanácsokkal látja el gyermekét, bele szól viselt dolgaiba! De ezek csak feltételezések! A mai fiatalok viselkedését megfigyelve néha erősen elgondolkodok azon hogy ki van a póráz másik végén! :D

Arról már nem is beszélve, hogy az iskola ugyebár nem arról híres, hogy divat diktátor szerepet töltsön be, hanem, hogy okítsa és nem utolsó sorban nevelje az ifjúságot! Bár ez a nevelés annyi mint halottnak a csók. Mert amikor a szülő a saját kölkével nem tud mit kezdeni, akkor ugyebár mit várhat el az iskolától? :D

2011. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó legyél az anyukám:(
2011. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!