Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magam! Hogyan tovább?

Utálom magam! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom magam, ahogy kinézek, utálok tükörbe nézni, néha már az utcára sem szeretnék kimenni. Hogy miért? Mert mindenki 8-9 évesnek néz, holott 14 vagyok. Legutóbb egy szomszéd meglátott az utcán, és mondta, hogy ne fagyoskodjak, hazavisz. Erre megkérdi, hogy mit keresek ezen a helyen (a gimitől nem messze), hát mondom suliban voltam. Hát azt hitte, hogy én 3. osztályba járok! AZt hittem ott helyben elkap a sírás. Alacsony vagyok (155), vékony, és lapos. Egyszerűen semmi mellem nincs (még mielőtt valaki azt írná, hogy a kis mell is szexi, nekem nem kis mellem van, hanem egyáltalán nincs semmilyen mellem). Mell alatti körméretem: 65, mell: 69. Szóval képzelhetitek. Alakom 0. Az iskolába is utálok menni, ahogy látom az osztálytársaimat, szép, nőies alak, és látom, hogy a fiúk érdeklődnek is irántuk. Értem akkor érdeklődött utoljára egy fiú, mikor 10 éves voltam. Mindenki úgy kezel, mint egy 9 évest: tanáraim, osztálytársaim... És akkor az arcomról még nem is beszéltem. Nem elég, hogy gyerekes az alakom, ehhez még társul a babaarc. Annyira utálok emberek közé menni, és előre félek az úszótanfolyamtól, én akkor tuti beteget jelentek, vagy valami kifogást találok, mert egyszerűen szégyellem magam! A strandon még csak-csak elvagyok, mert ott nem sokan ismernek, így nem szégyen, ahogy kinézek. De ismerősök előtt... Hogy nézhetnék ki kicsit talán idősebbnek? Push up melltartó felejtős mindenképpen, sminkelni pedig nem szeretnék (igazából szükség sem lenne rá, mert babaarc-tiszta bőr). Kérlek segítsetek!
2011. dec. 27. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az OFF-ért, de engem is nagyon érdekelnek a válaszok.

Én is utálom magam, és szintén kisgyereknek nézek ki :(

13/L

2011. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova szaladtok még, nem kell minden 14 évesnek 18évesen kinéznie, majd 16-17 évesen beindulnak a hormonok.
2011. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem sietni szeretnék, csak egyszerűen a koromhoz illően kinézni. NÉha belenézek a tükörbe, és elkap a sírás, és azt gondolom, hogy mit is áltatom magam? Soha nem lesz barátom, soha nem kellek majd senkinek, és soha nem fognak úgy kezelni, mint a társaimat.
2011. dec. 27. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Idő elteltével nőiesebb leszel, találj hobbit, amivel több leszel. Nem erről szól az élet, amit látsz a korosztályodnál meg a tv-ben. De majd később érteni fogod miről beszélek..
2011. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát úristen, ahogy olvastam ezt....mintha magamat hallanám, csak én 14 vagyok és 11-nek nézek ki és utálom h az osztályunkban én vagyok a "kicsi csaj". Mindenki nálunk minimum 50 kiló (sztem ez sok) én meg 36 vagyok és 155 cm. Nyugi!!! Nehogymár azt gondolsz h ilyen maradsz! Hiszen azért vagy(unk) kisebbek mert nem indult el a hormonok működése, de ezután fog. Az idő segít ezen!
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem hül*e vagy, már megbocsáss. Én 15 vagyok és 20-22-nek néznek. Na most ez szerinted jobb?

Istenem ennyi bajod legyen, akaszd már fel magad..

2011. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó->Vegyél már vissza.! Segítséget kért tőlünk nem kioktatást, megvetést.!
2011. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nézel ki a korodnak megfelelően, nem a mai tucatlányok, kinyomott csecsekkel, k*rvának öltözve!
2011. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj privit és segítek, de szerintem ezt itt, pár mondatban nem lehet elintézni... :)

16/L

2011. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel :') Csak én már 17 éves vagyok, és kb 14-nak nézek ki.... Semmi mellem nincs, még most se és nem is valószínű hogy hirtelen még nőne valamit is... Sokszor az XS-es is nagy rám, fiús alakom van, vékony, csontos vagyok. Inkább emlékeztetek egy gyerekre, mint egy felnőttre... De ez van..
2011. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!