Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legyen sötétbarna a hajam?...

Legyen sötétbarna a hajam? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


eléég béna lett a satírozáás,de mindegy:D

most szőkéés a hajam,és ez igy tetszik is,dicsérték is sokan,hogy jól áll..de elgondolkodtam hogy befestetem sötétbarnára,viszont abból nem egyszerű megint szőkét csinálni,meg nem akarom ugy 'megviselni a hajam'.

szerintetek?:D

14L


külsőmre megjegyzéseket nem kérek,csak a hajamra:) köszi


2011. dec. 26. 12:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

tökéletesen értem a lényeget,de lerib*ncoztok,úgy,hogy nem is ismertek..egy kép alapján:) én még a 'jobb' fajta vagyok,tudnék nektek néhány velem egyidős lány adatlapját linkelni,nézzétek az ő képeiket.. de nem fogok vitát nyitni nem érdekelnek az ilyen válaszok.

Mostantól legyenek szivesek olyanok írni,akik a kérdésemre adnak választ.köszi.

2011. dec. 27. 06:07
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz így, nem kell átfesteni.
2011. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

Úristen. Ez komoly? Egy kép alapján próbáljátok meg ítélni az embert? Akkor persze az összes modell szomorú, mert olyan kifejezéstelenül néznek. Aki meg mosolyog a képen az meg biztos egész életében boldog, akinek ribis a képe az attól még miért viselkedne úgy?

Én is úgy nézek ki, pedig nagyon kedves ember vagyok és vannak értékeim...

2011. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
egyetértek,utolsó,és köszönöm:)
2011. dec. 27. 13:22
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszesd át a szemeddel megy a szőke!így szép az arcod is,és a bőröd is világos a sötét barna haj nem talál hozzá! 16/L
2011. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Basszus. Ismerlek!!
2011. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

a világos szemhez nagyon is "talál" a sötét haj. amúgy mi az, hogy talál? :DD

de a te esetedben nem festetném be, valahogy nem állna jól.

2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

A satírozás dominál a képen, mást nem nagyon látni.


Ha ebben a korban a hajfestés örömeinek élsz, még kopasz ember is lehet belőled felnőtt korodra.

2012. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hmm.. szerintem jól áll ez a szőke:)

És..ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy ne fesd be, erre én azt szoktam mondani, hogy az én életem és ha nem csinálok ostobaságot, akkor sosem tanulom meg, hogy mit nem kellett volna megtennem az életben.. szóval nem lesz tapasztalatom:D

Egyébként én 23éves vagyok, és én is 14éves korom óta festem a hajam, akkor szőkére, de azóta már sokféle volt, és semmi probléma nincs a hajammal, fényes, hosszú, kis mértékben töredezett, és olyan dús, hogy 1 hónapja voltam fodrásznál szedetni de meg nem mondaná senki, mert még mindig nagyon dús.. :D

2012. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!