Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legyen sötétbarna a hajam?...

Legyen sötétbarna a hajam? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


eléég béna lett a satírozáás,de mindegy:D

most szőkéés a hajam,és ez igy tetszik is,dicsérték is sokan,hogy jól áll..de elgondolkodtam hogy befestetem sötétbarnára,viszont abból nem egyszerű megint szőkét csinálni,meg nem akarom ugy 'megviselni a hajam'.

szerintetek?:D

14L


külsőmre megjegyzéseket nem kérek,csak a hajamra:) köszi


2011. dec. 26. 12:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ne legyen sötétbarna,mert most mindenkinek az van...és amúgy is nagyon szép a szemedhez a hajszíned:D
2011. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

én azt hittem csak ennyi hajad vanxDm

DE am szentem ne fesd be sötétbarnára. Meg szerintem jobban állna egy rendes fufru:)

14/L

2011. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%

Inkább ásd el magad!

Szégyen, hogy ilyenek is vannak az világon.



14 évesen be akarod festeni a hajad?

14 évesen, rondaságod ellenére erotikus jellegű arckifejezéssel fotózkodsz? Ez az ajakhoz érés cseppet sem szexi, inkább visszataszító.

A melledet meg ne mutogasd.


Igazi lányok, ne bújjatok már el! -.-

2011. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

inteligens vagy barátom:)

odaírtam,hogy a külsőmre megjegyzést nem kérek,mert nem érdekel..arckifejezésre se.És lehet hogy 14 éves vagyok,de az biztos,hogy nálad értelmesebb.

boldok karácsonyt(K)

2011. dec. 26. 19:35
 15/29 A kérdező kommentje:
*BOLDOG
2011. dec. 26. 19:35
 16/29 anonim ***** válasza:
64%

Én is adom 19:23-at. Mi ez a kép??

Hogy várod el, hogy ne kritizáljuk, ha ennyire felháborító vagy?!

De nyugi, én csak röhögök rajtad! ;)

2011. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%
Miért van olyan érzésem kedves utolsók(szerintem ugyanaz az ember), hogy egy kis mellű, undorító kriptaszökevény vagy, akit nem hagytak kibontakozni a szülei, és most magányosan él valahol a világban?:D
2011. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
34%
Jóóó, akkor járjon garbóban télen-nyáron, otthon-utcán és rejtegesse a mellét, hogy el ne vegye szerencsétlen párotokat előletek?:D
2011. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

19:23 vagyok

(az utánam szólókat nem is ismerem...)


Kérlek szépen, igen, kicsi a mellem... Mivel fiú vagyok. Szerintem ez érthető volt a válaszomból.

Egyszerűen csak ilyen lányokat látok mindenhol, és nagyon idegesít. Egyszerűen hiába keresek, nem találok normális lányokat. Ez nagyon idegesítő.

Mondjuk a legtöbb srác is páwa. Szóval haverjaim is alig vannak.

2011. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%

Ugyanazt tudom elmondani, mint előttem valaki (elfelejtettem kimásolni a dátumát)

De most komolyan, nem kéne ilyen képet feraknod!

Nem azért, mert nekem kicsi a mellem (amúgy sem az...) de tényleg ne mutogasd így. Nem kell garbóban járni, de azért mégiscsak! Ez a szexi fej meg nevetséges. LOL.

Én még most sem festeném a hajam, nem hogy 14 évesen. Akkor még annyira gyerek az ember. Meg sem fordult a fejemben. :(

Szóval nem volt kedvem durván beszólni, de remélem érted a lényeget (sokan ezt mondták már előttem)


19/L

2011. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!