Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok bejönnek nektek a...

Mind2-entudjuk kérdése:

Lányok bejönnek nektek a göndör hajú srácok?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekel mert nekem nagyon göndör hajam van...és szerintem manapság már a vasalt haj jön be a lányoknak..de itt az a kérdés hogy akad-e még olyan lány akinek bejön a göndör hajú srác?
2011. dec. 25. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen hosszú.

[link]


A vasalthaj nagggyon gázos. Én imádom a göndör hajat fiúkon, olyan jó beletúrni. :} Esetleg fotó, hogy milyen? Kíváncsi vagyok.


15L

2011. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
iggen bejön *--* barátomnak is göndör haja :D
2011. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nagyon bejön :$
2011. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi...
2011. dec. 26. 13:45
 15/17 anonim ***** válasza:

pont őt akartam belinkelni h nekem ez jön be a legjobban...sztem rohadt jó ha jól áll:D

amúgy nem vagyok r*banc,de azért divatnak és magamnak megfelelően öltözök(divatosan,de nem veszek fel mindent ami divatos csak ami megfelel az én stílusomnak)...van akinek bejön valakinek nem egyik bnőm pl azt mondja ronda,szerintem viszont nagyon jó:D

15/L

2011. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kicsit hosszabb göndör haj tetszik, de nem rossz végül is.
2011. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NAGYON!!! Nem vagyok könnyű vérű,de abszolút bejön a hajuk szinte csak,olyan fiúkkal jártam akiknek göndör hajuk volt. Viszont a haj nem elg a személyiség is számít meg persze hogy hogy megy az arcához meg,hogy egy göndör hajtól mg nem biztos hogy helyes nagyon sokat számítanak mások is,de viszont abszolút tettszik a göndör haj
2019. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!