Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Louis vuitton táska hamisítván...

Louis vuitton táska hamisítványt hol lehet találni?

Figyelt kérdés

[link]

a bal oldalihoz hasonló stílusú táskát szeretnék.. de sehol sem találok.. légyszíves csak olyanok írjanak akik nem ki cikiznek azért mert kamu táskát szeretnék..:)


2011. dec. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pl. Vaterán:)
2011. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott is kerestem, de tudnál linket küldeni ja és az kimaradt h elérhető áron szeretnék! max. 5000 Ft
2011. dec. 25. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
a halál f@szán... ha luis vuittont szeretnél fizesd meg ha nincs pénzed vegyél a kínain
2011. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

eBay, vagy esetleg Józsefvárosi piac.

Vaterán szerintem 5000-ftért normálisabb kinézetűt nem találsz. Amúgy még nem találták fel azt az elkészítési módot, h hamisított LV-ről ne jöjjön le azoknak akik ismerik a márkát, h az nem kamu :) De ha mindenféleképpen akarsz, menj ki Józsefvárosira, ott tuti találsz és még alkudozhatsz is.

2011. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi az a józsefvárosi piac? :O
2011. dec. 25. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm :D Hol laksz h ezt nem tudod?

Budapesten a VIII. kerületben található meg, és egy olyan piac, h ha ott nincs valami, akkor az nem is létezik :) Van minden ez a lényeg, de ha nem vagy Pesti akkor marad a Vatera és az eBay.

2011. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.. és nem pesti vagyok xd
2011. dec. 27. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!