Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a nővéremnek, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas problémám: én elég szép vagyok(ezt nem egózásból mondom) a nővérem viszont csúnyácska, és mindenki engem rajong körbe hogy milyen jó csaj vagyok őt meg sose dícsérik meg, ha együtt jelenünk meg valahol mindig én vagyok a középpontban stb. Ez nekem nagyon rosszul esik.:S Szeretnék segíteni nek, hogy szebb legyen de nem tudom pontosan, hogy mit kéne tenni. Pár dolgot már tudok, el megyek majd vele fodrászhoz és voltam már vásárolni is vele... De ezen kívül? Jó alakja van(bár megint az jön, hogy az enyém még jobb, utálom ezt a szitut:S) szóval azt nem nagyon kell formázni de igazából nem tudom hogyan segítsek csak azt tudom, hogy valahogy kéne...Mert benne is meg van valahol a szépség csak nincs hozzá stílusérzéke, hogy elővarázsolja...:S Mit tennétek a helyemben? Hogy állnátok neki? Esetleg van valami ötletetek, hogy milyen haja legyen, mert az övé göndör és a mostani nem jó...:/
2009. máj. 19. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elsődlegesen kicsit az öltözködésen, de legfőképp BELÜL kell változtatni. Nem a stílusra, hanem a nőies kisugárzásra gondolok...amíg ez nincs meg, akármilyen szép is kívül valaki, nem fogják észrevenni

Szerintem pl egy hastánctanfolyam( ha jó a tanár, nem mindegy kihez jár az ember) akkor a magabiztosságon és a nöiességen is javít :)

2009. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!