Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen jeleket adtok,...

Lányok, milyen jeleket adtok, ha tetszik nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

Pl. mentek egymással szemben az utcán vagy buszon vagytok és nem ismeritek egymást. Sokáig nézitek, vagy elkapjátok a szemeteket, vagy bámuljátok és ha visszanéz, elnéztek?

És ha már ismeritek egymást és beszélgettek?


2011. dec. 12. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én nézem,ha nagyon tetszik. de mivel félős vagyok ezért nem bámulom:d ha meg ismerem akkor próbálok vele minél többet beszélgetni,kapcsolatba kerülni vele
2011. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fő titok a mosoly!! A legtöbb lány mosolyog,ha egy fiú tetszik neki!De nem mindegy ám hogyan!Kicsit szégyellősen,elpirulva,sok lány végigsimítja a haját.Ha pedig ismerik is egymást,néha akár szándékosan hozzá is ér,megjátszva,hogy véletlen volt! :D Ezt sokszor láttam,nem én csinálom!Én már nem is tudom hogy kell flörtölni,3 éve kapcsolatban vagyok :)
2011. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én nézem, és egyrészt, h megjegyezzem az arcát, másrészt h flörtöljek :) Ja és persze a mosoly :)
2011. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha bámul engem,már csak azért sem nézek oda. Végülis ő a fiú,ne csak bámuljon,jöjjön is oda hozzám.A mosolyomat meg ki kell érdemelni :D
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak a legtöbb fiú nem mer kezdeményezni, úgy meg pláne nem hogy a kiszemelt még a mosolyt sem viszonozza,félnek a visszautasítástól.
2011. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú tetszik akivel nem beszélek, akkor a szemébe nézek és egy félmosoly, aztán bámulok mindenfelé tovább, kifelé a fejemből, vagy ha valami vicceset hallok esetleg akkor elvigyorgom/mosolygom magamat, és ránézek, hátha ő is akkor. De lehet hogy semmit.

Ha ismerem akkor pedig semmi különöset, hogyha a társaságomat keresi akkor minél tovább ott maradok beszélni vele, nem lépek le onnan.

15L

2011. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"úgy meg pláne nem hogy a kiszemelt még a mosolyt sem viszonozza"


Hát még szép.Ez az alap.Ha nem viszonozza a mosolyt, akkor vagy nem tetszem, vagy egy büszke nudli csaj, aki azt hiszi, hogy aranyat tojik.Ilyen álljon össze a halállal, velem biztos nem ennél többet érek.


Amúgy kezd kihalni az emberekből az emberség.Mi van akkor, ha a pasinak nincs saját lakása...Itt hibás a nők személyisége,gondolkodása.Azt hiszi, ha már elért többet mint a férfi, akkor a többi férfi, aki kevesebbet ért el, nem méltó hozzá.Hát ideje azoknak leereszkedni a Földre...

Ha a pasinak van mindene és a csaj egy csoró, a srác befogadja, tejbe vajba füröszti a csajt...Ha egy nő elér valamit, annak már szaros karóval se lehet felérni az orrát.


Kérdező: a normális lányok mosolyognak...

Velem olyan is történt, hogy mentem a kocsival és egy csaj messsziről mosolygott nekem az utcán, egyemetista kiscsaj volt.Tanusitom vannak még normális csajok, főleg egyetemista körökben láttam...Le a kalappal a csaj elött, felválalta, hogy leégeti magát, úgy ahogy én is hányszor felvállaltam úgyanezt.Mosolygott, félreérthetetlen volt közeledése.Egy ilyen nőt, tiszta szivemből tudnák szeretni, mert nem bújik közhelyek mögé, hogy a nő nem kezdeményezhet stb. Egyszerüen ha tetszik neki valaki, azt egyértelmüve teszi...Szóval az élet szép gyerekek, ha félreteszi mindenki a büszkeségét és normálisan kezdünk viselkedni.

2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a mosoly;):D
2011. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bámulom és ha ő is néz akk néha oda pislogok ha meg ismerem akkor alap hogy beszélgetek vele mondjuk attól függ h. mennyire vagyok vele jóban... pl. olyan nyomi gyerekkel aki még 2 szót nem szólt hozzm pedig 3 éve egy osztályba járunk olyannal ink nem beszélek :)
2011. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!