Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet eladni a ruháimat,...

Hol lehet eladni a ruháimat, amik még jó állapotúak, de már nem kellenek nekem?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez, és milyen árakat lehet kérni értük?
2011. dec. 10. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
teszvesz/vatera, jófogás, expressz, apród, stb...
2011. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera?
2011. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezeken a teszvesz, meg vatera, meg minden ilyesmi... Itt fizetni kell hogy hirdessek?
2011. dec. 10. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, van feltöltési díj és jutalék is a legtöbb helyen
2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
és mi lenne ha odaadnád a rászorulóknak?
2011. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, mi lenne, ha esetleg felfognád, hogy valószínűleg a kérdező van rászorulva a ruhák árára
2011. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj ki vele a piacra! Most ki fogtok röhögni, nekem anya mondta, hogy vigyem ki a piacra, ott veszel helyjegyet, és eladod. Nekem picit kínos lenne, de egy barátnővel szerintem tök poén. Vaterát meg ilyeneket nem igazán kedvelem, nem is vagyok regisztrálva, sok macera, fizetni kell, stb. Inkább fogom a cuccaim, szombaton kimegyek a piacra, és eladom, ennyi.
2011. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!