Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! :S Anyám...

Valaki segítsen! :S Anyám állandóan összemossa a ruháimat?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben rendszeresen fekete foltok lettek a ruháimon mert valami sz...rral össze van mosva a ruha. Hogy mivel azt nem tudom de csomó ruhánkon fekete folt van és fogalmunk sincs mi az. Apám hazahordja a retkes munkaruháit de nem tudom hogy attól ilyenek a ruhák? :S Alaposan ki lett mosva a gép és még így is... :(
2011. máj. 19. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosd magad a ruháid
2011. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Külön gyűjtöd a saját ruháid, és vagy kimosod otthon, vagy ha nem férsz hozzá a géphez, vagy a gép a hibás a foltosodásban, akkor átviszed egy barátnődhöz kimosni.
2011. máj. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Javasold anyukádnak a színfogó kendőt! Én is kételkedtem benne, de bevált. Megéri befektetni. A DM-ben azt hiszem 1.000.- Ft 20 db kendő és öblítőt is tartalmaz. Én is jártam már így, de mióta használom, azóta nincsenek ilyen balesetek.
2011. máj. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Mosd a saját ruháidat saját magad, akkor olyan lesz, amilyenre te mosod.

2. A szinfogó kendö tényleg nagyon jó, és nem is igazán drága.

3. Azt viszont nem hiszem, hogy bárki is örülne, ha nem családtag (barátnö) rendszeresen ott mosna, márcsak azért sem, mert elég sokba kerül a viz meg áram ehhez.

2011. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg mosni, akkor majd nem lesz probléma, vagy legalábbis nem anyádat okolod majd érte.
2011. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok tehát nem az én feladatom. Én azt kérdeztem hogy mi lehet a baja a gépnek? Volt már valakinek hasonló? Ki lett mosva belülről a gép és még így is. Még jó h. a tegnapi folt kijött...
2011. máj. 19. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmunk nincs mi szart pakoltok bele, összefoghatja ruha, olaj, akármi, talán nézzétek át alaposan mit tesztek bele, ha semmi olyan, akkor SZERVÍZ!

Bár mi az hogy nem tudod? Ez a férfi feladata...

2011. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A normális válaszadóknak köszönöm!
2011. máj. 20. 02:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem a te feladatod?!?!?!?!?

Még egy férfi is képes egy mosógépet kezelni, annyira nem nagy szellemi teljesitmény, hogy ne lennél rá képes. De ha lusta vagy, akkor meg ne hözöngj, ha nem teszik az eredmény. De ha az én fiam lennél, akkor vagy mosnál, vagy nem lenne tiszta ruhád. Nekem minden gyerekem (a fiúk is meg a lányok is) középiskolás kora óta saját maga mossa a ruháit, saját maga tergeti meg vasalja (ha szükségesnek tartja), mert ez a természeres. Ha netán egyszer egyedül kellene élned, akkor többé nem lenne tiszta ruhád? Ilyen hülye véleményt még nem hallottam...

2011. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!