Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A friss tetoválást meddig...

A friss tetoválást meddig kell fóliázni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán fontos lefóliázni ha itthon vagyok?

Valaki írja már le kérem szépen,hogy mi a legjobb mód,hogy szép maradjon a tattoo!


2011. dec. 6. 18:23
 1/6 anonim válasza:
inkább csak addig fóliázd amíg nagyon friss utána már nem kell, és kenegesd Neogranormon-nal amíg lehámlik a felső réteg és utána nagyon szép lesz , vakarni tilos ha elkezd viszketni azt jelenti gyógyul
2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:
60%

3 napig kell fóliázni, de amikor otthon vagy és meg tudod oldani, hogy ne érjen hozzá semmi (ruha se), akkor elég, ha csak vékonyan bekened Bepanthennel, szóval olyankor nem baj, ha nincs fóliázva.

Éjszakára mindenképp fóliázd, ne kend össze se az ágyneműdet, se a tetoválást ne fertőzd el. A fóliát napi 3x cseréld, óvatos lemosás után papírtörlővel szárítsd, majd kend be a krémmel, s arra a fólia.

2011. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy a fóliát vegyem le ha hazaértem, és amennyiben olyan helyen van, hogy nem ragadhat bele semmi. utána pedig kenegetés.
2011. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 7. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

pár napig fóliázd pl este hogy ne dörzsölje ki az ágynemű

vagy ha mész valahova hogy neérje szennyeződés, kenegesd bepanthennel sokat mig friss , utána is mikor már meg gyógyult akkor is érdemes de nem muszály,

de legjobb ha nem kezeddel hanem valami puha papírtörlőkendővel , ha mégis kézzel kened mindenképp moss alaposan kezet elötte hogy ne érj szennyeződés a friss tetkót


enyém kb fél éves és szép állapotba van =)


remélem tudtam segíteni =)

2011. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. dec. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!