Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden tetoválást le kell...

Minden tetoválást le kell fóliázni? Miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen,le kell fóliázni,mert engedi a test a nedvet a tintával együtt!!
2009. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
kell, de nekem készítés után 3 órán át volt rajta fólia. mondta a srác, hogy utána nyugodtan levehetem, bepanthen plus krémmel kenegessem. gondolom védi addig, amíg eláll minden apró vérzés, szóval amíg nagyon sérülékeny.
2009. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

3 napig kelett fóliáznom, bepanthen popsi kenőccsel kenni, ClaraSept folyékonyszappannal hideg vízben lemosni 3, éjjel 6 óránként.

Minden tetoválónak más a "hepp"je.

2009. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
76%
3 napig kell fóliázni, légmentesen, hogy a ne telepedjen meg semmilyen baktérium a tetoválás felületén. Ha nem légmentesen fóliázod bepállhat, begyullad és kiázik. Nem minden tetováló javasolja ezért a fóliázást, mert nem mindenki köti be rendesen. Bepanthen plus-al nem szabad kenni, a nomrál bephantent kell használni, főleg nem popsikenyőccsel mert teli van illatanyaggal - ezért jó a Clarasept szappan.
2010. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Bocsi azt hittem natúr baba popsi kenőcs :D félreolvastam:D
2010. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a bepanthenben nincs se illatanyag, se semmi. azért azzal kell kenni, mert fertőtlenít és véd is egyben. én azzal kentem és tökéletesen gyógyult.
2010. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
jah és pont hogy a plus való nedvedző felületi sebekre, a tetoválás pedig pont az. a clarasept is fertőtlenítő egyébként.
2010. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kedves tetováltak. bepanthen helyett neugranormon nem jó? mi történne ha amazzal kenném?
2010. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Rossz nézni esküszöm amiket írtok.Na akkor el magyarázom én tetováló vagyok.Megcsinálják a tetkót általában lefóliázzák amíg hazaérsz hogy a pólót , nadrágot ne kenje össze az esetleg kifolyt vér, vagy tinta.Hazaértél leveszed fóliát szépen hideg vízzel megtisztítod vagy (CLARASEPT)-tel és bekened BEPANTHEN KENŐCS-csel én nem ajánlom a bepanthen plusz-t meg az ilyeneket meg főleg nem neugranormon. lekenés után átfóliázod ezt az első 3 napban napi 3-4szer kell megismételned , a 3. nap után a fóliázást elhagyhatod és a mosást is tehát már csak kenni kell utána napi 3-4szer ezt egyéntől függően 7-10 napig.

Tehát a FÓLIÁZÁS azért kell hogy ne hegesedjen mert ha be hegesedik akkor a ki szedheti a tetoválást amikor a heg lehull , meg hát hogy ne kenődjön a ruha arra is való.

Bepanthen pedig hámképző elősegíti a bőr gyorsabb gyógyulását megnyugtatja a bőrt meg stb... sokan ajánlanak vazelint de azzal ne kenjétek mert eltömíti a pólusokat és így a tetoválás befülled kidobhatja stb...


Tehát ugy csináljátok ahogy leírtam és nem lesz vele baj :)

2010. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes, h mindenki mást mond...de asszem az utolsónak hiszek:)
2010. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!