Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen kinézetű...

Lányok, milyen kinézetű fiúkat szerettek?

Figyelt kérdés
Persze ez mindenkinél más...
2011. nov. 28. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a mai kinézetűeket egyáltalán nem!

Inkább legyen rocker, punk, skinhead, náci vagy bármi más csak ne ilyen nyálas izé mint amik ma vannak. A nagyobb darabokat szeretem, nem az ilyen 40 kilós összeszakadtakat szilikonórával a karján. Nekem a kopasz pasik vagy kishajúak jobban bejönnek (főleg azzal a katonás hajjal). Azt még nagyon utálom amikor a "férfiak" (az én szemembe nem azok) borotválják a hasukat, lábukat. Jó, az nekem se tetszik amikor valaki úgy néz ki mint egy őserdő...na de akkor is. Az búzás ha borotválja a lábát.

14/L

2011. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én fiu vagyok és nem borotválom a lábamat,azt nem is kell
2011. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne legyen cicafiú


legyen magas (180+ ha 180 cm akkor velem egymagas. szóval ezért)

öltözködését, haját tekintve ne legyen kopasz, vasalt vagy zselézett hajú, ápolt, ne legyen szélsőséges.


legyen férfias. erős izmos (pl hugh jackmannél ne legyen izmosabb), erőt védelmet sugározó stb.

ja és csak egyéni vléeményem hogyne legyen szemüveges, nekem nem tetsizk..


irányítson, tudja mit akar, legyen érett, tudjon megnevettetni, ismerje el amiben jó vagyok, szeresse a dolgokat amiket csinálok (látsszon rajta), legyen odáig értem. szeressen.


lehessen vele akármiről beszélgetni ne csinlájon semmit divatból. legyen önmaga, legyen bele nyitottság a művészetekre.

a világ fontos dolgaira pedig ne azt mondja hogy "sz*rt érdekel", stb. ne legyen bunkó aki beszólogat másoknak.

tulajdonképpen én alaból a 17-21 éves korosztályt nézem meg, tehát nálam mindenképp legyen idősebb.

2011. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 19:42


Becsukhatod a mesekönyvet...

2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Damien313 válasza:

ne csajoknak akarj megfelelni..ha magadat nem fogadod el, mindenki le fog szarni..önbizalom és jó fellépés dolga az egész :)

én sem vagyok Adonisz, mégis olyan csajaim voltak, akiket még a nagymenők is megnéztek :)

20/F

2011. nov. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát... Velem kb. egyforma magasságú (de az sem zavar, ha pár centivel alacsonyabb), vékony testalkatú, velem kb egykorú (de sokszor előfordul, hogy 1-2 évvel fiatalabb nálam a srác, aki tetszik). Ez most így eléggé pedomacinak hangzik, tudom. xD Nem tudom miért, de általában az ilyen srácok fognak meg (de nem az emo-b*zi-vonulat, hanem a normálisan öltözködő és viselkedő srácok).


23L

2011. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valójában nekem mindig egyéntől függ, hogy mikor ki tetszik, de általánosságban a magasabb, vékonyabb alkatú, de nem cingár vagy gebe, hanem sportosabbak jönnek be, akiknek erős és pozitív, magabiztos kisugárzásuk van. Szeretem, ha ápolt a külsejük, de sok fiú ma túlzásba viszi a nyalakodást, ami viszont egyáltalán nem férfias. Az öltözködése pedig végül is nekem tényleg mindegy, lehetőleg tiszta ruhákat hordjon, és legyen ízlése, ami nem feltétlen jelenti azt, hogy öltözzön úgy, mint ma a 16 éves fiúk többsége, vagy mint valamelyik szupersztár vagy modell. Illetve nekem nagyon tetszik a szőke haj-kék szem párosítás, de ez nyilván nem törvényszerű, tetszett már barna vagy vörös hajú fiú is.

20/l

2011. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!