Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egyet kívánhatnál, mit...

Ha egyet kívánhatnál, mit változtatnál meg magadon?

Figyelt kérdés

Pl.: orr, haj... :)

Kort és nemet is, légyszi!



2011. nov. 26. 18:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én is a bőröm...
2011. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ja, és 19L
2011. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

fogaim.. hiába volt fogszabályzóm, visszamászott ugyanoda, ahol előtte volt.. így egy tökéletes fogsort szeretnék. :D Nincs kedvem újra a fogszabályzóhoz, borzasztóan fájt..

Ha lehetne még, akkor magasabb lennék. :) meg talán tökéletes bőrt is.. :) alak az könnyen változhat, nem feltétlen pazarolnék erre kívánságot.. :) ha lenne 5, akkor simán benne lenne..:) ja meg, hogy a hajam napi 1 cm-t nőjjön, ez lenne az 5. :D

2011. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én talán az arcom. Elfogadom magam, de aki szerintem nagyon szép, az Katie Holmes. Tökéletes minden rajta, az orra, a szeme, a szája, a haja, az arcformája, minden. Az alakom picit zavar, kicsit híztam csípőre, de úgy vagyok vele, hogy azt megváltoztathatom, kis futás, mozgás, vagy valami, alapvetően egyébként nagyon szerencsés vagyok... Egyébként aki nem fogadja el magát, annak írnék: Lássátok magatokat úgy szépnek, ahogy vagytok, és örüljetek, hogy nem vagytok púposak, bénák, stb... Gondolj bele, ha tolószékben kéne leéld az életed, vagy csak egy kezed lenne... Akkor mire vágynál? Talán hogy járhass, vagy arra, hogy ne bámuljanak meg az emberek... Örüljetek, hogy egészségesek vagytok, mert ez bármikor megváltozhat, találjátok meg magatokban a szépséget, mert amíg ti nem látjátok magatokat szépnek, addig más sem fog.
2011. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A fogaimat...


De már rajta vagyok, lesz fogszabályzóm és Nekem is szép lehet majd a fogsorom.


22/F

2011. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Alakomon. :) Vékonyabb derekat, és esetleg nagyobb mellett szeretnék. :))
2011. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Tojásrántotta ***** válasza:
84%
De rossz nektek, én tökéletes vagyok, ilyen gondjaim nincsenek, hogy meg akarok változtatni magamon bármit valamit is.
2011. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

az orromat

kor/nem

2011. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Orr,mell.Minden mással megbékültem magamon,de beleférne az is,ha a fenekem hízhatnék egy kicsit.Nos ennyi lenne.

20/L

2011. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
vagy az orrom, vagy a kezelhetetlen pattanásaim.
2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!