Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem nagyképüségböl mondom ezt...

Nem nagyképüségböl mondom ezt de ha megyek az ucán mi nden lány megéz megmindenki lefütyök mindenki mondja h helyes vagyok s már a barátnöm kezd féltékeny leni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

@ma 15:14

öngól

Mit jelent az, hogy "99%os"? Talán 99%-os, nemde?

Amit írtam, az pedig helyesen van, de lehet felétek nem használatos. Íme egy példa:

[link]

2011. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

@ma ?? :D kis tökéletesen helyesen író kis okoska fejű

akkor ajánld továbbra is a könyvecskédet itt a fórumon ,tudod tipikus hiba az hogy a fórumozók rövidítenek vagy gyors gépelésnek köszönhetően felcserélik a betűket. Itt most jelen pillanatban nem inkább a helyesírás számít hanem a kérdés tartalmához kapcsolódó válaszok. Szerintem szokd meg!

2011. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó! a "lefütyök" az milyen rövidítés? :D :D :D

ja meg "ucán" xD

2011. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ezen a helyesírás beszarás, rég láttam ilyet...:D amúgy ugye állítólagosan helyes vagy és nézzük úgy hogy ez igaz. a barátnődnek nem kell féltékenykednie mert ha a beszéded is olyan mint az írásod hozzászólsz valakihez és kiröhög.

bocsi, nem rosszindulatból mondom

2011. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!