Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra csajszis legyek?

Figyelt kérdés

Fiatal anyuka vagyok és érzem,hogy már nem a régi.( has,fenék,haj)

Fiatalosabban akarok kinézni,mit tegyek?

A szőke haj még mindig fiatalít?

Ti milyen praktikát vetettetek be?


2011. nov. 24. 23:15
 1/9 anonim válasza:
48%
szerintem sportolj valamit...mondjuk aerobik??:) egyébként pedig szerintem nincs azzal semmi gond, ha egy anyuka már nem húsz évesnek néz ki;) a lényeg, hogy a párod szeret és örülj a pici jövevénynek:) persze azzal sincs semmi gond, ha szeretnél fitt maradni
2011. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. nov. 24. 23:56
 3/9 anonim válasza:

ami a hajat illeti:


[link]

2011. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is fiatal anyuka vagyok, és amikor még szoptatás alatt belenéztem a tükörben, ajjaj....szoptatás alatt ugyanis rakódott rám a sok kiló, meg ugyebár a ruhák...ha vettem is, sosem csinit, mondván azt hova veszem fel? Na meg ápol és eltakar elven semmi tapadós, semmi magassarkú, mert nem bírja a súlyom.

Aztán szopi végeztével elkezdtem tornázni, fogyózni, fél év alatt lement 20 kiló. Újra szoliztam, napoztam (mértékkel, ez fontos)


Alakra olyan vagyok, mint tizennyolc évesen, csak a stíluson finomítottam: nem tettem vissza a piercinget, nem veszek fel 10 centis tűsarkút (de azért hordok magasat :)), és nagyon miniszoknyát, mert azt meghagyom a tiniknek, de hidd el, azért, mert anyuka vagy, nem kell szükségszerűen "elmamisodni". Van átmenet a csajszis ruhák és a parkos-sétálós ruhák között.


Hajszín: szőke vagyok, mert az áll legjobban. Van, akinek a fekete, barna, tökmindegy, ami Neked jól áll, olyanra fesd, ha festeni akarod. A hajamat viszont a legtöbb anyukával ellentétben nem vágattam le vállig-állig, hátközépig ér, szeretem :) Nem. Imádom :)


Praktika: nincs praktikám. Egy nő a szülés után is nő, tehát mindent ugyanúgy teszek, mint előtte. Ha feljön pár kilócska (ünnepek, nyaralás, stb.), jön a fogyi. A napi esti torna meg nálam megy rendesen :) Azért, mert valakinek gyereke van, lehet éppoly szexi, fiatalos, mint előtte, csak mondjuk tény, nem áll már jól, ha tininek öltözöm, de NEM a gyerek miatt, hanem mert már nem vagyok tini. Ha nem lenne gyerekem, akkor sem hordanék már minit.

Most ilyeneket hordok: hosszú csizma, mérsékelten magas sarokkal, kicsit szőrös, vagy bőr, barna és fekete.

Kabátra is a nőcis rövid bőrt hordom, nem váltottam pufajkára, csak ha kutyussal vagyok lent hajnalban, mert akkor kutya hideg van :)

Csőfarmer, hosszított felsővel, imádom a félvállas darabokat, mert csinosak és nőcisek, a szép kiegészítőket.


Gyerek mellett a nő nem szűnik meg nő lenni, csak mellette már anya is lesz. Nem helyette, mellette. Szerintem ez fontos. Ha van egy stílusod, ne dobd el azért, mert szültél, max a kor miatt, azaz a tinicuccot hagyjuk meg a tiniknek :) Ja, és a 10 centis platform sem ajánlott, ha a gyerek gyakran ölbe kéreszkedik, tapasztalat :)



27 éves anyuka, 16 hónapos ördögfiúval

2011. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Majd én is megpróbálom összeszedni magam.

Szóval ne kérdezzek rá...

Köszi a válaszokat.

2011. nov. 25. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy ne kérdezz rá?

Egyébként most pont jó, jön a tél, ilyenkor kicsit amúgyis lehet lazulni, mert a kabát sokmindent eltakar, ha nem vagyunk elégedettek magunkkal :)

2011. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább szép világosbarna hajad legyen mint strapált festett szőke.


Sminkeld magad, viselj ékszert és nőies ruhákat. Szoknyát, vagy csőnacit (már ha jól áll).

2011. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
a szőke hajjal egyébként is sok a macera, nagyon könnyen kiszárad, és vékony szálúvá válik..://
2011. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
A festett szőke nem mindig strapált ám, kedves általánosító válaszoló. Egy szépséges világosbarna árnyalattól is válhat strapássá a haj, de egy festett vöröstől is, ugyanis: ami festett, azt extrán gondozni kell, hogy ne legyen strapás. Tudom, mindenféle színű hajam volt már, és festéke válogatja. A szőkéből az ammóniamentest kell venni, akkor nem lesz semmivel sem rosszabb, mint esetleg egy 400 forintos no name barna. Hajfestékből minőséget kell venni, és akkor bármilyen is az Általad megálmodott szín, nem lesz strapás :) MOndom ezt hátközépig érő festett, ám cseppet sem strapás, hanem fényes, egészséges hajjal. Ja, és a további általánosításokat elkerülendő, szőke festékből is van, amelyik nem a csibesárga, hanem természetes.
2011. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!