Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Strasszkövet, hogyan tegyem...

Strasszkövet, hogyan tegyem fel a körmömre?

Figyelt kérdés
Vettem strasszköveket, de nem tudom, hogyan is tegyem fel a körmömre. Vegyek hozzá speciális ragasztót akkor azzal jó lesz? És a köveket mivel tegyem bele a ragasztóba és utána a körmömre?
2011. nov. 24. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
átlátszó körömlakkba is teheted, amíg nem szárad meg. saját körömre nem kell ragasztani. egyébként nem a követ tesszük a ragasztóba, hanem a ragasztót a körömre, és utána a követ.
2011. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ragasztót a körömre (ne lakkra!), fogpiszkálónak megnyalod a végét, így ráragad a kő, ráilleszted a ragasztóra. miután megszárad, fixáld 1-2 réteg átlátszó lakkal.

max 1-2 napot adok neki amúgy....


jó ragasztó az essencetől narancssárga kupakos-nem tudom mi a neve-de a rossmannban ven

2011. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!